thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Torrevieja Ejendomsmæglere i San Fulgencio Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Roses Byggesagkyndige i Costa Valencia Advokater / jurister i Vera Ejendomsmæglere i Jaén Advokater / jurister i Huelva Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Rábade Ejendomsmæglere i Rojales Advokater / jurister i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i Costa de la Luz
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Torremolinos, Málaga

  • € 540.000
  • 187 m2
  • 4
  • 2
Ejendomme

€ 540.000

Ref. 9844480

Ring
  • 4 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool - € 540.000 (Ref: 9844480)
1/11

€ 540.000

Lejlighed til salg i Torremolinos, Málaga

  • 187 m2
  • 4
  • 2

Beskrivelse

Der findes boliger, der blot tilbyder plads, og andre, der tilbyder en komplet livsstil.

Beliggende i et af de roligste og mest eftertragtede boligområder i El Pinillo, kombinerer denne duplex-penthouse, som for nylig er blevet renoveret, rummelighed, lys, privatliv og en fremragende udendørs livsstil i et eksklusivt boligkompleks med kun 6 naboer.

Boligen har en rummelig og lysfyldt indretning, designet til komfortabelt hverdagsliv samt familie- og sociale sammenkomster. Den store private terrasse med grillområde bliver en af ejendommens mest særlige rum, ideel til at nyde klimaet fra Costa del Sol året rundt.

Ejendommen er for nylig blevet opdateret og har et moderne, elegant udtryk—klar til at flytte ind i.

Beliggende i et roligt boligområde med fælles swimmingpool og haver, er denne penthouse perfekt til dem, der søger privatliv og livskvalitet uden at gå på kompromis med nærheden til skoler, transport, butikker og alle de nødvendige faciliteter.

Fremhævede funktioner:
• Renoveret duplex-penthouse
• Stor privat terrasse, ideel til at nyde udelivet
• Meget lys og rummelig bolig
• Eksklusivt boligkompleks med kun 6 naboer
• Fælles swimmingpool og haver
• Parkeringsplads til garage og depotrum inkluderet
• Fremragende boligplacering i El Pinillo
• Meget god forbindelse til Málaga, lufthavnen og hele Costa del Sol

En enestående mulighed for at erhverve en rummelig, renoveret penthouse i et af Torremolinos’ bedste boligområder.

Placering

Torremolinos, Málaga Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 4
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 187 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.714 om måneden*

+ € 39.500 skatter (€ 37.800) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9844480

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool garage - € 445.000 (Ref: 8408315) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool garage - € 450.000 (Ref: 9603400) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool garage - € 506.000 (Ref: 9549976) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool garage - € 438.000 (Ref: 9145173)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Torremolinos
  6. 4 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool - € 540.000 (Ref: 9844480)
Ring