thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Ejendomsmæglere i Roses Advokater / jurister i Costa de la Luz Byggesagkyndige i Valencia Arkitekter / Arkitektonisk design i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Coín Ejendomsmæglere i Costa Maresme Ejendomsmæglere i Costa del Sol Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Sax Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Costa Almería Ejendomsmæglere i Orihuela Ejendomsmæglere i Málaga
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Xeresa, Valencia

  • € 253.000
  • 98 m2
  • 2
  • 1
Ejendomme

€ 253.000

Ref. 9845730

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Xeresa med swimmingpool - € 253.000 (Ref: 9845730)
1/13

€ 253.000

Lejlighed til salg i Xeresa, Valencia

  • 98 m2
  • 2
  • 1

Beskrivelse

Beliggende i den charmerende by Xeresa, tilbyder dette boligkompleks et udvalg af 43 boliger, designet til at nyde det middelhavsnære miljø. Med muligheder for lejligheder og penthouses er hver ejendom skabt for at maksimere komfort og funktionalitet. Boligerne udmærker sig ved deres imponerende havudsigt, beliggende kun 3 km fra kysten, så du kan nyde havbrisen og landskabet til enhver tid. Den tilgængelige variation af boligtyper omfatter muligheder med 1, 2 og 3 soveværelser, så de passer til forskellige familiers behov. Derudover har boligerne 1 eller 2 badeværelser, hvilket sikrer komfort og privatliv.

Udendørsarealer

Udendørsarealerne ved disse boliger er designet til at komplementere Xeresa’s naturlige omgivelser. Hver ejendom har en privat terrasse, ideel til at nyde havudsigten og det middelhavsagtige klima. Penthouses har desuden et solarium, der giver et ekstra udendørsområde til afslapning eller socialt samvær. Muligheden for privat garage tilføjer endnu et niveau af bekvemmelighed, mens adgangen til en valgfri parkeringsplads sikrer, at der altid er plads til beboernes køretøjer og deres gæster.

Indendørs

Inde i hver bolig er der omhyggeligt designet for at yde maksimal komfort. Boligerne leveres møblerede, hvilket gør det nemt at flytte ind og starte et nyt liv i dette idylliske miljø. Gulvene kombinerer keramik, klinker og flydende parket, hvilket skaber en moderne og hyggelig atmosfære. El-rullegardiner og video-intercom tilføjer et strejf af modernitet og sikkerhed. Gulvvarme samt forberedelse til aircondition sikrer et behageligt miljø hele året rundt. Husholdningsapparater er inkluderet, og indbyggede skabe giver en effektiv og stilfuld opbevaring.

Fællesområder

Boligkomplekset har rummelige fællesområder, der beriger oplevelsen ved at bo i Xeresa. Beboerne kan nyde store, anlagte haveområder, perfekte til gåture eller afslapning udendørs. Det fælles swimmingpool er ideel til at køle af i de varme sommerdage, mens legepladsen giver et sikkert og sjovt område til de mindste. Disse faciliteter fremmer en fællesskabspræget atmosfære og tilbyder mange muligheder for fritid uden at forlade komplekset.

Placering

Xeresa, Valencia Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 98 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 803 om måneden*

+ € 27.000 skatter (€ 25.300) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9845730

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Xeresa med swimmingpool - € 279.000 (Ref: 6798419) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Xeresa med swimmingpool garage - € 245.000 (Ref: 7578717) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Xeresa - € 256.000 (Ref: 9793743) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Xeresa med swimmingpool garage - € 245.000 (Ref: 9308974)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Valencia
  4. Costa Valencia
  5. Xeresa
  6. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Xeresa med swimmingpool - € 253.000 (Ref: 9845730)
Ring