thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Roses Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Ibiza Realkreditmæglere i Málaga Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira Ejendomsmæglere i Rábade Ejendomsmæglere i Costa Blanca Advokater / jurister i Valencia by Advokater / jurister i Marbella Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Ejendomsmæglere i Palma de Mallorca Advokater / jurister i Torrevieja
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Cartaya, Huelva

  • € 120.000
  • 3
  • 1
Ejendomme

€ 120.000

Ref. 9849151

  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cartaya - € 120.000 (Ref: 9849151)
1/7

€ 120.000

Lejlighed til salg i Cartaya, Huelva

  • 3
  • 1

Beskrivelse

Lejlighed til salg i Cartaya ? Avenida de Huelva (Edificio Consolación)

Der tilbydes en fremragende mulighed for at erhverve en bolig i udkanten af Cartaya, nærmere bestemt på Avenida de Huelva, inden for Edificio Consolación. Der er tale om en 2. sal med elevator, komfortabel og godt disponeret, ideel både som fast bolig og som investering.

Boligen har cirka 90 m² bebygget areal og er indrettet på en funktionel måde for at udnytte hver plads bedst muligt. Den har tre soveværelser, lyse, og nogle af dem med indbyggede skabe, som giver betydelig opbevaringsplads uden at tage rummeligheden fra værelserne.

Stuen er rummelig og hyggelig, med udgang til en lille udvendig altan, som tilfører naturligt lys og ventilation samt udsigt til hovedvejen.

Køkkenet er separat, er fuldt møbleret og skaber et praktisk miljø til hverdagen, med god opbevaringskapacitet og en arbejdszone. Badeværelset er komplet og er udstyret med badekar.

Som en ekstra værdi inkluderer boligen et depotrum, hvilket gør det nemmere at opbevare ekstra ting og hjælper med at holde orden i hjemmet.

Beliggenhed ? Avenida de Huelva, Cartaya

Ejendommen ligger i et roligt område i udkanten af Cartaya, på Avenida de Huelva, en placering der kombinerer et fredeligt boligmiljø med nærhed til kommunens vigtigste faciliteter.

Området har god forbindelse til bykernen, hurtige adgangsveje til hovedveje og nærhed til butikker, supermarkeder, uddannelsesinstitutioner og andre essentielle tjenester. Det er et ideelt miljø for familier eller personer, der ønsker ro uden at give afkald på komforten i hverdagen.

Derudover er Cartaya kendt for sin livskvalitet, sin nærhed til kysten ved Huelva og sit naturlige miljø, hvilket gør det til en attraktiv by både til fast bolig og som andenbolig.

Placering

Cartaya, Huelva Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 1
  • År bygget: 2007
  • Elevator
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 381 om måneden*

+ € 10.100 skatter (€ 8.400) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 9849151

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Cartaya - € 125.000 (Ref: 9815681) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Isla Cristina med garage - € 130.000 (Ref: 9569178) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Gibraleón - € 116.000 (Ref: 9846189) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Gibraleón med swimmingpool - € 105.000 (Ref: 9605179)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Huelva
  4. Costa de la Luz
  5. Cartaya
  6. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cartaya - € 120.000 (Ref: 9849151)