thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Costa Cálida Advokater / jurister i Ayamonte Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Mallorca Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Barcelona Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i Arona Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Barcelona by Ejendomsmæglere i Alcalá la Real Arkitekter / Arkitektonisk design i Alicante
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Strandlejlighed til salg i Alicante by, Alicante

  • € 305.000
  • 75 m2
  • 2
  • 1
Ejendomme

€ 305.000

Ref. 9850164

Ring
  • 2 soveværelse Strandlejlighed til salg i Alicante by med swimmingpool - € 305.000 (Ref: 9850164)
1/5

€ 305.000

Strandlejlighed til salg i Alicante by, Alicante

  • 75 m2
  • 2
  • 1

Beskrivelse

Beliggende på den prestigefyldte Avenida de la Villajoyosa i Alicante, byder denne lejlighed på 11. sal på vidstrakte udsigter over Middelhavet og en førsteklasses beliggenhed få skridt fra stranden. Ejendommen har en lys indretning med to soveværelser samt et køkken og et badeværelse, der for nylig er blevet renoveret, hvilket sikrer moderne komfort i hele boligen.

• To soveværelser og ét badeværelse
• Rummeligt opholds- og spiseområde
• Renoveret køkken og badeværelse
• Direkte havudsigt
• Adgang til to fælles swimmingpools
• Privat parkeringsplads inkluderet

Området er kendt for sin livlige atmosfære, fremragende transportforbindelser samt nærhed til topmadsteder og nødvendige faciliteter. Med høj udlejnings-efterspørgsel hele året giver denne lejlighed en overbevisende mulighed både til privat brug og som investering.

Placering

Alicante by, Alicante Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Strandlejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 75 m2
  • Fælles pool
  • Havudsigt
  • Klimaanlæg
  • Indbyggede garderobeskabe
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 968 om måneden*

+ € 32.200 skatter (€ 30.500) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9850164

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Strandlejlighed til salg i Alicante by med swimmingpool - € 240.000 (Ref: 9229069) 4 soveværelse Strandlejlighed til salg i Alicante by - € 269.500 (Ref: 9849850) 3 soveværelse Strandlejlighed til salg i Arenales del Sol, Elche / Elx - € 340.000 (Ref: 9802868) Strandlejlighed til salg i Novamar - Mediterráneo, Santa Pola - € 280.000 (Ref: 9625525)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Alicante by
  6. 2 soveværelse Strandlejlighed til salg i Alicante by med swimmingpool - € 305.000 (Ref: 9850164)
Ring