thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Cádiz Ejendomsmæglere i Málaga by Ejendomsmæglere i Roses Advokater / jurister i Dénia Byggesagkyndige i Valencia by Ejendomsmæglere i Sax Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Artà Advokater / jurister i San Javier Ejendomsmæglere i Arona Byggesagkyndige i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Antigua
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Semi-Rækkehus til salg i Playa Sol, Mazarrón, Murcia

  • € 287.000
  • 80 m2
  • 3
  • 2
  • 170 m2
Ejendomme

€ 287.000

Ref. 9850295

  • 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Puerto de Mazarron med swimmingpool garage - € 287.000 (Ref: 9850295)
1/12

€ 287.000

Semi-Rækkehus til salg i Playa Sol, Mazarrón, Murcia

  • 80 m2
  • 3
  • 2
  • 170 m2

Beskrivelse

Nybyggede dobbelthuse i Puerto de Mazarrón

Oplev dette eksklusive projekt med 12 moderne dobbelthuse beliggende i boligområdet Los Caleñares, Puerto de Mazarrón, blot 950 meter fra stranden. Disse stilfulde boliger tilbyder den perfekte kombination af komfort, privatliv og middelhavslivsstil på Costa Cálida.

Boligerne er opført i ét plan, og hvert dobbelthus har 3 soveværelser, 2 badeværelser, et lyst åbent opholdsareal, privat have, terrasse og et solarium på taget, der er ideelt til at nyde solen hele året rundt. Hjørnegrunde inkluderer også privat parkering, og der er mulighed for at tilføje en swimmingpool.

Ejendommene er færdiggjort med materialer i høj kvalitet og inkluderer forberedelse til kanalsystem til aircondition, et aerotermisk varmtvandsanlæg, termoruder, elektriske persienner i soveværelserne samt moderne badeværelser med bruseskærme og håndvaskmøbler.

Fremragende beliggenhed tæt på strande, restauranter, butikker, skoler og alle nødvendige faciliteter, hvilket gør disse dobbelthuse ideelle som helårsbolig, feriebolig eller investeringsmulighed i Murcia.

Placering

Playa Sol, Mazarrón, Murcia Placering leveret af annoncøren
  • 5km til byen
  • 45km til lufthavnen
  • 8km til marinaen
  • 1km til stranden
  • 4km til landet
  • 10km til golfbane

Egenskaber

  • Semi-Rækkehus
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • WC:2
  • Bygningsstørrelse: 80 m2
  • Byggegrund: 170 m2
  • Etager: 2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 911 om måneden*

+ € 24.660 skatter (€ 22.960) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 9850295

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Playa Sol, Mazarrón - € 287.000 (Ref: 9642636) 4 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Puerto de Mazarron, Mazarrón - € 299.000 (Ref: 9034534) 2 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Puerto de Mazarron, Mazarrón med swimmingpool - € 269.900 (Ref: 9173429) 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Alamillo, Mazarrón - € 279.500 (Ref: 9599686)

Annonce

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. Mazarrón
  5. Puerto de Mazarron
  6. Playa Sol
  7. 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Playa Sol, Mazarrón med swimmingpool garage - € 287.000 (Ref: 9850295)