thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Almería Ejendomsmæglere i Málaga by Advokater / jurister i Javea / Xàbia Byggesagkyndige i Costa Valencia Advokater / jurister i Salobreña Ejendomsmæglere i Los Alcázares Ejendomsmæglere i Antigua Ejendomsmæglere i San Fulgencio Ejendomsmæglere i Arona Ejendomsmæglere i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Costa Cálida Byggesagkyndige i Alicante Ejendomsmæglere i Almería Realkreditmæglere i Costa del Sol
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Mobilhome til salg i Mollina, Málaga

  • € 62.393
  • 2
  • 1
Ejendomme

€ 62.393

Ref. 9850431

  • 2 soveværelse Mobilhome til salg i Mollina med swimmingpool garage - € 62.393 (Ref: 9850431)
1/7

€ 62.393

Mobilhome til salg i Mollina, Málaga

  • 2
  • 1

Beskrivelse

Make/Model: Willerby Salisbury

Boligstørrelse: 38ft x 12ft

År: 2012

Soveværelser: 2

Badeværelser: 1

Opvarmning: Centralvarme

Grundstørrelse: TBA

Grundinfo: TBA

Pris: £53,995

Boliginformation:

Pakken inkluderer 3 meter L-formet terrasse med sokkel, aircondition, opbevaringskiste og grus til området.

Denne velpræsenterede model fra 2012 byder på en rummelig og behagelig indretning hele vejen igennem. Med 2 soveværelser, herunder et soveværelse med eget, praktisk halvt ensuite.

Det lyse og indbydende opholdsrum drager fordel af termoruder, centralvarme og gulvisolering, hvilket sikrer komfort i alle sæsoner. Stuen har også en praktisk make up-seng, som giver ekstra soveplads til gæster.

Med et moderne åbent plan-design, god siddeplads samt et fuldt udstyret køkken og spiseområde kombinerer dette feriehus stil, varme og funktionalitet i en fantastisk pakke.

Placering

Mollina, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Mobilhome
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 1
  • WC:2
  • Etager: 1

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 198 om måneden*

+ € 6.067 skatter (€ 4.367) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

This field is required

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 9850431

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Mobilhome til salg i Mollina med swimmingpool - € 55.460 (Ref: 9144472) 2 soveværelse Mobilhome til salg i Mollina med swimmingpool garage - € 57.771 (Ref: 9703265) 2 soveværelse Mobilhome til salg i Mollina med swimmingpool - € 65.860 (Ref: 8846624) 2 soveværelse Mobilhome til salg i Vélez-Málaga med swimmingpool garage - € 53.726 (Ref: 9378420)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Mollina
  5. 2 soveværelse Mobilhome til salg i Mollina med swimmingpool garage - € 62.393 (Ref: 9850431)