thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Valencia by Advokater / jurister i Costa Cálida Byggesagkyndige i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Costa Maresme Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i San Fulgencio Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Ejendomsmæglere i Barcelona by Ejendomsmæglere i Murcia by Ejendomsmæglere i Orihuela Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Antigua Advokater / jurister i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Formentera del Segura, Alicante

  • € 159.900
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 159.900

Ref. 9852163

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Formentera del Segura - € 159.900 (Ref: 9852163)
1/21

€ 159.900

Lejlighed til salg i Formentera del Segura, Alicante

  • 3
  • 2

Beskrivelse

Fantastisk lejlighed i centrum af Formentera, klar til at flytte ind

Der sælges en fremragende bolig, næsten som ny, beliggende midt i centrum af Formentera, med en uovertruffen beliggenhed og alle bekvemmeligheder.

Ejendommen har 3 rummelige soveværelser, hvoraf det ene er dobbelt, samt 2 komplette badeværelser. Den store stue med åben køkkenløsning skiller sig ud og skaber et moderne, behageligt og funktionelt miljø.

Derudover har boligen en dejlig terrasse med udsigt til naturen, ideel til at nyde området og roen i kvarteret. Bygningen har elevator, og boligen inkluderer en privat parkeringsplads.

Udstyret med et kanalsystem til aircondition med installeret enhed, giver den komfort hele året rundt.

En bolig klar til at flytte ind, ideel som familieresidens, som andenbolig eller som feriebolig.

En helt unik mulighed i et af de mest eftertragtede områder i Formentera.

Placering

Formentera del Segura, Alicante Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Elevator
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 507 om måneden*

+ € 17.690 skatter (€ 15.990) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9852163

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Formentera del Segura med garage - € 159.000 (Ref: 9386642) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Formentera del Segura med swimmingpool - € 149.900 (Ref: 9752569) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Formentera del Segura med swimmingpool garage - € 124.900 (Ref: 9348528) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Formentera del Segura med swimmingpool - € 129.000 (Ref: 9691640)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Formentera del Segura
  6. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Formentera del Segura - € 159.900 (Ref: 9852163)
Ring