thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Ibiza Realkreditmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i San Fulgencio Ejendomsmæglere i Alcaucín Advokater / jurister i Gandia Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Costa Tropical Advokater / jurister i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Ibiza by Ejendomsmæglere i Elche / Elx Advokater / jurister i Dénia Ejendomsmæglere i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Costa Maresme Advokater / jurister i Alicante
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Penthouse til salg i Norte, Santa Pola, Alicante

  • € 415.000
  • 171 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 415.000

Ref. 9853701

Ring
  • 3 soveværelse Penthouse til salg i Santa Pola med swimmingpool garage - € 415.000 (Ref: 9853701)
1/7

€ 415.000

Penthouse til salg i Norte, Santa Pola, Alicante

  • 171 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

Bo i højden i Santa Pola, med alt inklusive

Oplev denne eksklusive kampagne for nybyggeri i Santa Pola, skabt til dem, der søger kvalitet, komfort og en privilegeret beliggenhed tæt på havet. Et moderne og funktionelt projekt bestående af 33 boliger med 1, 2 og 3 soveværelser, alle med parkeringsplads i garage og depotrum inkluderet, fordelt i en ejendom, der er gennemtænkt ned til mindste detalje.

Boligerne skiller sig ud med lyse rum, praktiske planløsninger og fremragende kvaliteter. Derudover har de aircondition og indbygget kanalført varme, som allerede er installeret, så du kun skal bekymre dig om at nyde dit nye hjem fra dag ét.

Penthouse-lejlighederne, som findes i 2 og 3 soveværelser, byder på en helt unik ekstra værdi: rummelige private terrasser med direkte adgang fra boligen og forbindelse via privat trappe til en øvre terrasse med eksklusiv adgang. I penthouse-lejlighederne A, B og C er depotrummet integreret i den private terrasse, hvilket giver endnu mere komfort.

På ejendommens tag findes et fantastisk fællesområde med swimmingpool på 5 x 10 meter og solarium, ideelt til afslapning, solbadning eller at dele uforglemmelige øjeblikke med familie og venner. Alt sammen med direkte adgang via elevator, som forbinder fra kælder -3 til taget.

Ejendommen har tre kælderplaner, som er beregnet til garager og depotrum, hvilket sikrer plads og komfort til alle beboere.

Boligerne leveres med køkkenet fuldt udstyret, herunder køleskab, ovn, mikroovn, keramisk kogeplade, emhætte, opvaskemaskine, vaskemaskine og tørretumbler. En ekstra fordel, der gør flytningen ind i boligen mulig med det samme uden ekstra omkostninger.

De private terrasser har vandtilslutning, antennepunkt og strømtilslutning, så de er tænkt til at få mest muligt ud af livet udendørs, så typisk for Santa Pola.

En ideel kampagne til både helårsbolig, som anden bolig eller som investering, i en lokalitet med middelhavscharm, kvalitetsstrande og alle tjenester inden for rækkevidde.

Santa Pola – Nybyggeri med pool, garage og depotrum inkluderet

En mulighed for at bo eller investere, hvor du altid har ønsket.

Placering

Norte, Santa Pola, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Penthouse
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 171 m2
  • Etage nummer: 3
  • År bygget: 2027

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.317 om måneden*

+ € 43.200 skatter (€ 41.500) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9853701

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Penthouse til salg i Norte, Santa Pola med swimmingpool garage - € 370.000 (Ref: 9360552) 3 soveværelse Penthouse til salg i Norte, Santa Pola med swimmingpool garage - € 380.000 (Ref: 9853698) 2 soveværelse Penthouse til salg i Santa Pola med swimmingpool garage - € 340.000 (Ref: 9143010) 2 soveværelse Penthouse til salg i Santa Pola med swimmingpool garage - € 350.000 (Ref: 8554357)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Santa Pola
  6. Santa Pola Ciudad
  7. Norte
  8. 3 soveværelse Penthouse til salg i Norte, Santa Pola med swimmingpool garage - € 415.000 (Ref: 9853701)
Ring