thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Guardamar del Segura Ejendomsmæglere i Altea Byggesagkyndige i Valencia Ejendomsmæglere i Sax Ejendomsmæglere i Pliego Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Valencia Realkreditmæglere i Madrid by Advokater / jurister i Granada Ejendomsmæglere i Casares Ejendomsmæglere i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Adeje Ejendomsmæglere i Costa Almería
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Catral, Alicante

  • € 113.000
  • 31 m2
  • 1
  • 1
Ejendomme

€ 113.000

Ref. 9853899

Ring
  • 1 soveværelse Lejlighed til salg i Catral med swimmingpool garage - € 113.000 (Ref: 9853899)
1/6

€ 113.000

Lejlighed til salg i Catral, Alicante

  • 31 m2
  • 1
  • 1

Beskrivelse

Dette eksklusive boligprojekt består af 9 luksusboliger, designet til at tilbyde komfort, energieffektivitet og en nutidig middelhavsstil i hverdagen. Bygningen er skabt med en moderne og funktionel arkitektur, hvor der kombineres materialer af høj kvalitet med løsninger, der er tænkt til det daglige velvære.

Blandt fællesområderne skiller et fælles swimmingpoolanlæg sig ud på tagterrassen solarium. Det er et ideelt rum til afslapning og til at nyde det middelhavsinspirerede klima. Bygningen har desuden elevator, private garager og individuelle depotrum (afhængigt af boligen), hvilket giver beboerne komfort og praktisk anvendelighed.

Boligerne fås i typer med 1, 2 og 3 soveværelser, alle designet med en omhyggeligt planlagt indretning og nutidige finish, der kombinerer stil, funktionalitet og holdbarhed.

Hver bolig har et fuldt udstyret køkken med apparater, fuldt udstyrede badeværelser og indbyggede garderobeskabe, hvilket skaber praktiske rum, der er klar til daglig brug.

Projektet er udviklet efter kriterier for energieffektivitet og indeholder et energicertifikat i klasse A, hvilket gør det muligt at optimere energiforbruget og reducere driftsomkostningerne.

Blandt de fremhævede funktioner er inkluderet:
Gulvvarme i badeværelserne
Motoriserede persienner
Moderne og holdbare byggematerialer

Dette boligkompleks tilbyder en afbalanceret kombination mellem moderne design, byggekvalitet og rum skabt med henblik på komfort. Et ideelt tilbud både til helårsbolig og for dem, der leder efter en nutidig bolig med høje standarder for energieffektivitet og kvalitet.

Placering

Catral, Alicante Placering leveret af annoncøren
  • 25km til lufthavnen
  • 15km til stranden

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 1
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 31 m2
  • Etager: 3
  • År bygget: 2027

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 358 om måneden*

+ € 13.000 skatter (€ 11.300) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9853899

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

1 soveværelse Lejlighed til salg i Catral med swimmingpool - € 113.000 (Ref: 9852638) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Dolores - € 129.000 (Ref: 9851947) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Almoradí - € 100.000 (Ref: 9237353) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Almoradí - € 96.999 (Ref: 9176409)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Catral
  5. 1 soveværelse Lejlighed til salg i Catral med swimmingpool garage - € 113.000 (Ref: 9853899)
Ring