€ 145 000
Hus til salgs i Caniles, Granada
- 785 m2
- 8
- 4
- 725 m2
Beskrivelse
Noen ganger gir livet og eiendomssektoren deg få muligheter til å kjøpe en eiendom med nesten 800 m2 bebygd areal for 145.000€.
Eiendommen ligger i Caniles, en lokalitet som ligger i den østlige delen av Comarca de Baza, midt i sentrum ved siden av kirkken i byen. Det er en særegen eiendom fra begynnelsen av forrige århundre som strekker seg over et tomteareal på omtrent 725 m2 og har 785 m2 bebygd areal innvendig (hvorav omtrent 700 m2 er bruksareal).
Utvide den er delt inn i flere bygg, noe som gir utallige muligheter: lage ulike leiligheter for utleie både i høysesong og som ferieutleie, bygge et lite herberge for å betjene comarcaen Baza, eller skape et selskapskompleks, takket være elegansen i de store salene og de høye takene, som, når de er rehabilitert, vil gi et klassisk og elegant preg til enhver anledning som avholdes i lokalene.
Hvis det du ser etter er kvadratmeter, og her har du mange til under 200 €/m2, så nøl ikke: dette er eiendommer som er sjeldne på markedet.
Funksjoner
- Hus
- Soverom: 8
- Baderom: 4
- Bygningsstørrelse: 785 m2
- Tomt: 725 m2
- Byggeår: 1960
- Energieffektivitetsvurdering: Pågår