€ 199 900
Kommersiell til salgs i Can Capes, Palma de Mallorca, Mallorca
- 100 m2
- 4
- 2
Beskrivelse
Ser du etter en eiendom med høy lønnsomhet i et av områdene i Palma med mest vekstpotensial?
Vi presenterer dette lokalet på 100 m2 (90 m2 bruksareal), beliggende i Can Capes, et blankt lerret som passer perfekt for investorer som er spesialiserte på endring av bruk eller oppretting av designdefinerte Lofts.
Investeringspunkter:
Estimert lønnsomhet: Forventet inntektsprognose fra utleie på 1.200 €/måned, som gir en bruttoavkastning på over 7%.
Allsidig areal: Eiendommen er i dag fordelt på 4 romslige rom og 2 komplette bad.
Arkitektur: Høye tak som gir en stor følelse av romslighet, avgjørende for et moderne og attraktivt boligprosjekt.
Strategisk beliggenhet: I gatenivå i et etablert område, omgitt av fasiliteter, offentlig transport og bare et steinkast fra sentrum.
Stand og muligheter:
Eiendommen er i dag registrert som lokale, noe som gir en mulighet til å kjøpe til en svært konkurransedyktig pris per kvadratmeter (1.999 €/m2) sammenlignet med ferdige boliger i området.
Lave fellesutgifter: Kun 20 €/måned.
Konstruksjon: Bygning fra 1972 i god stand.
Funksjoner
- Kommersiell
- Soverom: 4
- Baderom: 2
- Bygningsstørrelse: 100 m2
- Energisertifikat (forbruk): F
- Energisertifikat (utslipp): F