€ 249 000
Rekkehus til salgs i Caleta de Fuste, Antigua, Fuerteventura
- 61 m2
- 2
- 1
Beskrivelse
Oppdag en eiendom som kombinerer beliggenhet, lys og lønnsomhet i ett av de mest veletablerte reisemålene på Fuerteventura.
Dette rekkehusbungalowet i Caleta de Fuste gir en reell mulighet både for å bo og for å investere i et område med høy etterspørsel både innen turisme og bolig.
Design, komfort og funksjonalitet
Med 70 m2 nøye fordelt, skiller boligen seg ut med naturlig lys og en innbydende atmosfære:
- To romslige dobbeltrom
- Komplett bad med dusj
- Lys og romslig hovedstue, tenkt som hjemmets sentrale akse
- Fullt utstyrt kjøkken med optimalisert lagringsplass
- Overleveres i perfekt stand, klar til å flytte rett inn, uten behov for oppussing.
Uteområder som gjør forskjellen
Den virkelige verdien av denne eiendommen ligger i samspillet med omgivelsene:
- Foranliggende terrasse mot øst med utsikt mot havet, ideell for å starte dagen
- Utvendig plass bak mot vest, perfekt for å nyte solnedgangen
- Velholdt privat hage
- Parkeringsplass inkludert
På en øy med mer enn 3.000 soltimer i året løfter orienteringen og uteområdene betydelig livskvaliteten.
Nøkkelinvesteringstall
- Tomt: 100 m2
- Felleskostnader: 30 €/måned
- Konkurransedyktig pris: 3.557 €/m2
Ideell for
- Førstegangsbosted
- Andre bolig
- Investering i ferieutleie i et av de mest dynamiske områdene på sør i øya
En eiendom klar til å nytes fra første dag, i et miljø der etterspørselen fortsetter å stige.
Funksjoner
- Rekkehus
- Soverom: 2
- Baderom: 1
- Bygningsstørrelse: 61 m2
- Energisertifikat (forbruk): G
- Energisertifikat (utslipp): G