thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Tenerife Ejendomsmæglere i Pliego Advokater / jurister i Rojales Byggesagkyndige i Alicante Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i San Javier Ejendomsmæglere i Pulpí Advokater / jurister i Huelva Realkreditmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Albox Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i Calpe / Calp Ejendomsmæglere i Benalmádena Advokater / jurister i Costa Almería
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Benitachell / Benitatxell, Alicante

  • € 994.000
  • 311 m2
  • 3
  • 2
  • 890 m2
Ejendomme

€ 994.000

Ref. 8270739

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i Benitachell / Benitatxell med swimmingpool garage - € 994.000 (Ref: 8270739)
1/8

€ 994.000

Villa til salg i Benitachell / Benitatxell, Alicante

  • 311 m2
  • 3
  • 2
  • 890 m2

Beskrivelse

Pure Design er en villa i moderne stil, med et rent og elegant design, med en indretning der er orienteret mod, at havet og lyset fra Middelhavet kan invadere boligens indre, med åbne dagområder hvor køkkenet smelter sammen med stuen og spisestuen, hvilket skaber et sammenhængende miljø afgrænset af en central ø, et fantastisk område til at nyde morgenmad eller et hurtigt måltid uden at miste udsigten til havet. Stuen og spisestuen er forbundet med verandaen og poolterrassen, hvilket skaber et unikt rum, da den skydedør af glas, der adskiller dem, kan trækkes til siden og forbinder indendørs med udendørs.

Denne villa har tre soveværelser og to badeværelser, hovedsoveværelset er meget lyst, med eget badeværelse, walk-in closet og direkte adgang til villaens hovedterrasse, hvor den uendelige pool er placeret.

Nogle Pure Design-villaer har kælder, hvilket giver mulighed for at udvide boligen til fire soveværelser eller skabe et underholdningsområde, et fitnessområde eller hvad ejerne måtte ønske. Alle inkluderer haven og en overdækket parkering.

Et aktuelt projekt, med stil og bygget med kvaliteter der lever op til sit design, som giver os en unik mulighed for at bo i Residential Resort Cumbre del Sol.

Placering

Benitachell / Benitatxell, Alicante Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 311 m2
  • Byggegrund: 890 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 3.156 om måneden*

+ € 101.100 skatter (€ 99.400) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8270739

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Villa til salg i Benitachell / Benitatxell med swimmingpool - € 920.000 (Ref: 9555348) 3 soveværelse Villa til salg i Benitachell / Benitatxell med swimmingpool garage - € 875.000 (Ref: 9628137) 4 soveværelse Villa til salg i Benitachell / Benitatxell - € 980.000 (Ref: 9815147) 4 soveværelse Villa til salg i Benitachell / Benitatxell med garage - € 750.000 (Ref: 7585503)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Benitachell / Benitatxell
  6. 3 soveværelse Villa til salg i Benitachell / Benitatxell med swimmingpool garage - € 994.000 (Ref: 8270739)
Ring