thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Artà Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Almería Advokater / jurister i Huelva Ejendomsmæglere i San Javier Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Byggesagkyndige i Valencia by Ejendomsmæglere i Costa Maresme Ejendomsmæglere i Altea Advokater / jurister i Salobreña Realkreditmæglere i Málaga Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i San Miguel de Salinas Ejendomsmæglere i Torrevieja
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Erhverv til salg i Patraix, Valencia by, Valencia

  • € 175.000
  • 75 m2
  • 1
Ejendomme

€ 175.000

Ref. 9855324

Ring
  • Erhverv til salg i Valencia by - € 175.000 (Ref: 9855324)
  • Erhverv til salg i Valencia by - € 175.000 (Ref: 9855324)
  • Erhverv til salg i Valencia by - € 175.000 (Ref: 9855324)
  • Erhverv til salg i Valencia by - € 175.000 (Ref: 9855324)
1/4

€ 175.000

Erhverv til salg i Patraix, Valencia by, Valencia

  • 75 m2
  • 1

Beskrivelse

K&N Elite tilbyder en fremragende investeringsmulighed på en strategisk beliggenhed. Der sælges et lokale-kontor i stueplan ved gaden på Calle Torrent, som i øjeblikket er udlejet og genererer en månedlig leje på 1.300€, hvilket giver et attraktivt afkast på 8,9%.

Ejendommen har et ca. areal på 75 m² inklusiv hems, fordelt på to uafhængige rum og to komplette badeværelser, hvilket giver funktionalitet og alsidighed til forskellige professionelle eller kommercielle formål.

Adgangen direkte fra gaden giver stor synlighed og bekvemmelighed, ideelt både for investorer og for dem, der leder efter et levedygtigt og veletableret aktiv med indtjeningspotentiale.

Vigtigste kendetegn:

Pris: 175.000€
Afkast: 8,9%
Udlejet i øjeblikket: 1.300€/md.
75 m² bebygget med hems
Stueetage ved gaden
To rum
To komplette badeværelser

En sikker investering med øjeblikkeligt afkast i et område med kommerciel aktivitet og en stærk fremtidig udvikling.

Placering

Patraix, Valencia by, Valencia Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Erhverv
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 75 m2
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 555 om måneden*

+ € 19.200 skatter (€ 17.500) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9855324

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

Erhverv til salg i Patraix, Valencia by - € 180.000 (Ref: 9839336) Erhverv til salg i Jesus, Valencia by - € 168.000 (Ref: 9485046) 3 soveværelse Erhverv til salg i Valencia by - € 150.000 (Ref: 8872838) 1 soveværelse Erhverv til salg i Valencia by med garage - € 170.000 (Ref: 9669281)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Valencia
  4. Costa Valencia
  5. Valencia by
  6. Patraix
  7. Erhverv til salg i Patraix, Valencia by - € 175.000 (Ref: 9855324)
Ring