thinkSPAIN Logo
  • Kopen

    Onroerend goed te koop

    • Alle koopwoningen bekijken
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied
    • Waar? Gebruik onze locatiefilters

    Populaire vastgoedzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Lift Luxe Nieuwbouw Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Zeezicht Zwembad
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Granada Ibiza Madrid Majorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Huren

    Eigendom te huur

    • Alle huurwoningen bekijken
    • Vakantieverhuur
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire huurzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Eerste lijn van zee / strand Lift Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Uitzicht op de bergen Zeezicht Zwembad
    Albox Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Majorca Marbella Murcia Málaga Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Ik wil adverteren op thinkSPAIN

    Ik zoek een makelaar in:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Gerona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Alle makelaars bekijken
  • Waar?

    Waar kopen/huren?

    • Zoeken op levensstijlbehoeften (Locatiefilters)
    • Locaties bekijken op kenmerken/diensten
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire locatiezoekopdrachten

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Fuerteventura Gerona Granada Ibiza Madrid Majorca Murcia Málaga Tarragona Tenerife Valencia
  • Kaart/Teken uw gebied

    Gebruik onze interactieve kaart om eigendommen te vinden

Recente zoekopdrachten

    Onroerendgoedmakelaars in Lugo Onroerendgoedmakelaars in Costa Blanca Onroerendgoedmakelaars in Adeje Advocaten in Costa Cálida Onroerendgoedmakelaars in Javea / Xàbia Advocaten in Costa Valencia Onroerendgoedmakelaars in Majorca Onroerendgoedmakelaars in Granada Hypotheekmakelaars in Madrid stad Onroerendgoedmakelaars in Calpe / Calp Onroerendgoedmakelaars in Sayalonga Bouwkundige inspecteurs in Costa Valencia Advocaten in Costa Blanca Advocaten in Valencia stad
  • Hulp en info

    Hoe kunnen we u helpen?

    • Artikelen en gidsen
    • Adverteerder Login

    Populaire zoekopdrachten

    In Spanje kopen Naar Spanje verhuizen Van je pensioen genieten in Spanje In Spanje wonen In Spanje werken Toplocaties & Vastgoed Financiën, juridische zaken & belastingen Vind de juiste woning Spaanse levensstijl & cultuur Regio's in Spanje Verhuizing Transport Gezondheidszorg Huishouden Vastgoedmarkt Alicante Taal & integreren Veiligheid Majorca Een baan vinden
  • Adverteerder Login
thinkSPAIN Logo Vastgoed

Appartement te huur in Villamartin, Orihuela, Alicante

  • € 1.200 / maand
  • 75 m2
  • 2
  • 2
Vastgoed

€ 1.200 / maand

Ref. 9835023

Bellen
  • 2 slaapkamer Appartement te huur in Villamartin met zwembad garage - € 1.200 (Ref: 9835023)
1/15

€ 1.200 / maand

Appartement te huur in Villamartin, Orihuela, Alicante

  • 75 m2
  • 2
  • 2

Beschrijving

Direct beschikbaar voor lange termijn

Dit fantastische appartement ligt in Villamartín, in een goed onderhouden wooncomplex, ideaal voor wie rust, comfort en uitstekende gemeenschappelijke voorzieningen zoekt in een van de meest gewilde gebieden van Orihuela Costa.

Gelegen op de eerste verdieping profiteert de woning van een zuidelijke oriëntatie, wat zorgt voor veel natuurlijk licht gedurende de dag en een aangename sfeer het hele jaar door. De praktische indeling omvat twee slaapkamers en twee complete badkamers.

De woonkamer is licht en gezellig en sluit aan op een functionele uitgeruste keuken. De woning beschikt over airconditioning, een nieuwe boiler en een nieuwe oven. Instapklaar.

Inclusief ondergrondse parkeerplaats voor extra comfort en veiligheid.

Het wooncomplex beschikt over drie gemeenschappelijke zwembaden, een padelbaan en een speeltuin.

De huurprijs bedraagt €1.200 per maand via bankoverschrijving. Internet is inbegrepen. Er wordt 2 maanden borg gevraagd.

Huisdieren en kinderen zijn niet toegestaan.

Een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een comfortabele en lichte woning in Villamartín.

Locatie

Villamartin, Orihuela, Alicante Locatie geleverd door de adverteerder

Kenmerken

  • Appartement
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
  • Woonoppervlakte: 75m 2

Heeft u een fout ontdekt?

Vertel ons wat u heeft gedetecteerd om het te corrigeren

Contact de adverteerder

Hoe kunnen we u helpen?

This field is required

Controleer de bovenstaande fout(en)

Ref. 9835023

Door dit formulier te versturen, bevestig je dat je akkoord gaat met onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid.

Delen

Gerelateerde objecten

2 slaapkamer Appartement te huur in Lomas de Cabo Roig - Los Dolses, Orihuela met zwembad garage - € 1.200 (Ref: 9820629) 3 slaapkamer Appartement te huur in Playa Flamenca, Orihuela met garage - € 1.200 (Ref: 9821829) 2 slaapkamer Appartement te huur in Playa Flamenca, Orihuela met zwembad garage - € 1.100 (Ref: 7986459) 2 slaapkamer Appartement te huur in Cabo Roig, Orihuela met zwembad - € 1.100 (Ref: 9793480)

Advertenties

  1. Spanje
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Orihuela
  6. Orihuela Costa
  7. Villamartín - Las Filipinas
  8. Villamartin
  9. 2 slaapkamer Appartement te huur in Villamartin, Orihuela met zwembad garage - € 1.200 (Ref: 9835023)
Bellen