thinkSPAIN Logo
  • Kopen

    Onroerend goed te koop

    • Alle koopwoningen bekijken
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied
    • Waar? Gebruik onze locatiefilters

    Populaire vastgoedzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Lift Luxe Nieuwbouw Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Zeezicht Zwembad
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Gerona Ibiza Madrid Majorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Huren

    Eigendom te huur

    • Alle huurwoningen bekijken
    • Vakantieverhuur
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire huurzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Eerste lijn van zee / strand Lift Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Uitzicht op de bergen Zeezicht Zwembad
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Majorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Ik wil adverteren op thinkSPAIN

    Ik zoek een makelaar in:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Gerona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Alle makelaars bekijken
  • Waar?

    Waar kopen/huren?

    • Zoeken op levensstijlbehoeften (Locatiefilters)
    • Locaties bekijken op kenmerken/diensten
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire locatiezoekopdrachten

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Fuerteventura Gerona Granada Ibiza Madrid Majorca Murcia Málaga Tarragona Tenerife Valencia
  • Kaart/Teken uw gebied

    Gebruik onze interactieve kaart om eigendommen te vinden

Recente zoekopdrachten

    Advocaten in Costa Cálida Advocaten in Costa de la Luz Onroerendgoedmakelaars in Marbella Advocaten in Rojales Onroerendgoedmakelaars in Torre-Pacheco Onroerendgoedmakelaars in Roses Onroerendgoedmakelaars in Arona Onroerendgoedmakelaars in San Javier Advocaten in Alicante Onroerendgoedmakelaars in Altea Onroerendgoedmakelaars in Elche / Elx Hypotheekmakelaars in Madrid stad Onroerendgoedmakelaars in Alcalá la Real Advocaten in Málaga
  • Hulp en info

    Hoe kunnen we u helpen?

    • Artikelen en gidsen
    • Adverteerder Login

    Populaire zoekopdrachten

    In Spanje kopen Naar Spanje verhuizen Van je pensioen genieten in Spanje In Spanje wonen In Spanje werken Toplocaties & Vastgoed Financiën, juridische zaken & belastingen Vind de juiste woning Spaanse levensstijl & cultuur Regio's in Spanje Verhuizing Transport Gezondheidszorg Huishouden Vastgoedmarkt Alicante Taal & integreren Veiligheid Majorca Een baan vinden
  • Adverteerder Login
thinkSPAIN Logo Vastgoed

Villa te koop in Cuevas del Almanzora, Almería

  • € 320.000
  • 114 m2
  • 3
  • 2
Vastgoed

€ 320.000

Ref. 8854437

Bellen
  • 3 slaapkamer Villa te koop in Cuevas del Almanzora met zwembad garage - € 320.000 (Ref: 8854437)
1/32

€ 320.000

Villa te koop in Cuevas del Almanzora, Almería

  • 114 m2
  • 3
  • 2

Beschrijving

Ontdek je persoonlijke oase in Pozo del Esparto. Deze indrukwekkende vrijstaande villa/chalet is de perfecte toevlucht voor wie wil ontsnappen aan de drukte van de stad en zich wil verbinden met de natuur.

Gelegen in een charmant kustdorp, biedt deze woning je de mogelijkheid om te genieten van een rustige en schilderachtige omgeving, op slechts 200 meter van een strand met fijne zand- en grindkiezels, ideaal voor liefhebbers van duiken dankzij het rijke zeeleven.

Het huis, verdeeld over twee verdiepingen, heeft 115 m² bebouwd oppervlak op een perceel van 276 m². Het beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2 veranda’s en 2 terrassen, een ruime en lichte woonkamer-eetkamer, keuken, zwembad en privéparkeerplaats.

Het biedt uitzicht op zee. De zuidoostelijke oriëntatie zorgt voor een uitzonderlijke helderheid gedurende de hele dag. Bovendien kun je genieten van een privézwembad van 15 m² en een veranda met pergola om de auto te parkeren. De woning is aangepast voor mensen met beperkte mobiliteit en beschikt over inbouwkasten.

Mis deze unieke kans niet om aan zee te wonen!

Prijs: 320.000 € + 10% btw (32.000 €) = 352.000 €.

Locatie

Cuevas del Almanzora, Almería Locatie geleverd door de adverteerder

Kenmerken

  • Villa
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 2
  • Woonoppervlakte: 114m 2
  • Jaar Gebouwd: 2024

Heeft u een fout ontdekt?

Vertel ons wat u heeft gedetecteerd om het te corrigeren

Hypotheekcalculator

€
€
%

€ 1.016 per maand*

+ € 24.100 belastingen (€ 22.400) & kosten (€ 1.700)*

*Houd er rekening mee dat de resultaten slechts een leidraad zijn en geen hypotheekofferte of -aanbieding.

Contact de adverteerder

Hoe kunnen we u helpen?

€

This field is required

Controleer de bovenstaande fout(en)

Ref. 8854437

Door dit formulier te versturen, bevestig je dat je akkoord gaat met onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid.

Delen

Gerelateerde objecten

4 slaapkamer Villa te koop in Cuevas del Almanzora - € 350.000 (Ref: 8636734) 6 slaapkamer Villa te koop in Cuevas del Almanzora met zwembad - € 350.000 (Ref: 6974041) 3 slaapkamer Villa te koop in Cuevas del Almanzora - € 320.000 (Ref: 9470790) 3 slaapkamer Villa te koop in Cuevas del Almanzora met garage - € 260.000 (Ref: 9134585)

Advertenties

  1. Spanje
  2. Andalusië
  3. Almería
  4. Costa Almería
  5. Cuevas del Almanzora
  6. 3 slaapkamer Villa te koop in Cuevas del Almanzora met zwembad garage - € 320.000 (Ref: 8854437)
Bellen