thinkSPAIN Logo
  • Kopen

    Onroerend goed te koop

    • Alle koopwoningen bekijken
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied
    • Waar? Gebruik onze locatiefilters

    Populaire vastgoedzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Lift Luxe Nieuwbouw Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Zeezicht Zwembad
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gerona Gran Canaria Ibiza Madrid Majorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Huren

    Eigendom te huur

    • Alle huurwoningen bekijken
    • Vakantieverhuur
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire huurzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Eerste lijn van zee / strand Lift Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Uitzicht op de bergen Zeezicht Zwembad
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Majorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Ik wil adverteren op thinkSPAIN

    Ik zoek een makelaar in:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Gerona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Alle makelaars bekijken
  • Waar?

    Waar kopen/huren?

    • Zoeken op levensstijlbehoeften (Locatiefilters)
    • Locaties bekijken op kenmerken/diensten
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire locatiezoekopdrachten

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Gerona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Majorca Murcia Málaga Tarragona Tenerife Valencia
  • Kaart/Teken uw gebied

    Gebruik onze interactieve kaart om eigendommen te vinden

Recente zoekopdrachten

    Hypotheekmakelaars in Marbella Onroerendgoedmakelaars in Barcelona stad Advocaten in Valencia Onroerendgoedmakelaars in Rábade Advocaten in Costa Blanca Advocaten in Gandia Bouwkundige inspecteurs in Costa Valencia Advocaten in Costa Blanca Onroerendgoedmakelaars in Guardamar del Segura Onroerendgoedmakelaars in Pliego Onroerendgoedmakelaars in Costa de la Luz Onroerendgoedmakelaars in Costa Almería Onroerendgoedmakelaars in Benitachell / Benitatxell Onroerendgoedmakelaars in Antigua
  • Hulp en info

    Hoe kunnen we u helpen?

    • Artikelen en gidsen
    • Adverteerder Login

    Populaire zoekopdrachten

    In Spanje kopen Naar Spanje verhuizen Van je pensioen genieten in Spanje In Spanje wonen In Spanje werken Toplocaties & Vastgoed Financiën, juridische zaken & belastingen Vind de juiste woning Spaanse levensstijl & cultuur Regio's in Spanje Verhuizing Transport Gezondheidszorg Huishouden Vastgoedmarkt Alicante Taal & integreren Veiligheid Majorca Een baan vinden
  • Adverteerder Login
thinkSPAIN Logo Vastgoed

Flat te koop in Torrevieja, Alicante

  • € 290.000
  • 103 m2
  • 2
  • 2
Vastgoed

€ 290.000

Ref. 9671023

  • 2 slaapkamer Flat te koop in Torrevieja met zwembad garage - € 290.000 (Ref: 9671023)
1/19

€ 290.000

Flat te koop in Torrevieja, Alicante

  • 103 m2
  • 2
  • 2

Beschrijving

Gelegen in een van de meest dynamische en gewilde gebieden van Torrevieja, herdefinieert dit indrukwekkende appartement van 103 m2 het concept van mediterraan leven. Een woning ontworpen voor degenen die op zoek zijn naar ruimte, licht en een actieve levensstijl zonder in te boeten op rust.

Interne Indeling: Ruimte en Stroom
Het hart van de woning is de spectaculaire open woonruimte. De woonkamer versmelt harmonieus met een geïntegreerde designkeuken, gekenmerkt door een groot centraal eiland. Dit element voegt niet alleen werk- en opbergruimte toe, maar wordt ook het sociale epicentrum van het huis, perfect voor snelle ontbijten of diners met vrienden.

Slaapkamers: Het beschikt over 2 ruime slaapkamers aan de buitenzijde, ontworpen als rustplaatsen met inbouwkasten en hoogwaardige afwerkingen.

Badkamers: 2 complete badkamers (waarvan één mogelijk en-suite), uitgerust met moderne sanitaire voorzieningen en lage instapdouches.

Serviceregio: Het heeft een praktische galerij/wasruimte, ideaal om de was te organiseren en een schoonmaakzone buiten het zicht van de hoofdruimtes.

Verbonden met de Buitenwereld
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een privéterras, een veelzijdige ruimte waar u kunt genieten van het bevoorrechte klimaat van de Costa Blanca, of het nu is om te ontspannen met een boek of te genieten van het vrije uitzicht.

Gemeenschappelijke Ruimtes: Een Resort in je Eigen Huis
Wonen in deze residentie betekent toegang tot luxe voorzieningen zonder je huis te verlaten:

Welzijn en Sport: Blijf fit in de volledig uitgeruste sportschool of geniet van een wedstrijd met vrienden op de privé padelbaan van het complex.

Ontspanning: Een groot gemeenschappelijk zwembad omringd door verzorgde tuinen, ideaal om te zonnen en te ontspannen.

Voor de kleintjes: De residentie beschikt over veilige en exclusieve speelruimtes waar kinderen kunnen spelen in een beschermde omgeving.

Verkoopprijs overzicht:

Prijs vastgesteld door de verkoper: 275.500€
Makelaarskosten inclusief btw: 14.500€ + 21% = 3045 = 17545€
Totale verkoopprijs zonder belastingen: 290.000€
Btw 10% van de ontwikkelaar: 29.000€
Totale verkoopprijs: 319.000€

Locatie

Torrevieja, Alicante De locatie is niet verstrekt.

Kenmerken

  • Flat
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
  • Woonoppervlakte: 103m 2
  • Verdiepingsnummer: 2

Heeft u een fout ontdekt?

Vertel ons wat u heeft gedetecteerd om het te corrigeren

Hypotheekcalculator

€
€
%

€ 920 per maand*

+ € 30.700 belastingen (€ 29.000) & kosten (€ 1.700)*

*Houd er rekening mee dat de resultaten slechts een leidraad zijn en geen hypotheekofferte of -aanbieding.

Contact de adverteerder

Hoe kunnen we u helpen?

€

This field is required

Controleer de bovenstaande fout(en)
Als de adverteerder een contact-telefoonnummer opgegeven heeft, dan zul je dat zien nadat je dit aanvraagformulier hebt ingevuld en verstuurd.

Ref. 9671023

Door dit formulier te versturen, bevestig je dat je akkoord gaat met onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid.

Delen

Gerelateerde objecten

2 slaapkamer Flat te koop in Torrevieja met zwembad - € 305.000 (Ref: 8964792) 2 slaapkamer Flat te koop in Torrevieja met zwembad - € 276.000 (Ref: 9062025) 2 slaapkamer Flat te koop in Torrevieja - € 290.000 (Ref: 9557436) 1 slaapkamer Flat te koop in Torrevieja met zwembad - € 262.000 (Ref: 8964789)

Advertenties

  1. Spanje
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Torrevieja
  6. 2 slaapkamer Flat te koop in Torrevieja met zwembad garage - € 290.000 (Ref: 9671023)