thinkSPAIN Logo
  • Kopen

    Onroerend goed te koop

    • Alle koopwoningen bekijken
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied
    • Waar? Gebruik onze locatiefilters

    Populaire vastgoedzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Lift Luxe Nieuwbouw Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Zeezicht Zwembad
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gerona Gran Canaria Ibiza Madrid Majorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Huren

    Eigendom te huur

    • Alle huurwoningen bekijken
    • Vakantieverhuur
    • Begin je zoektocht met behulp van onze filters
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire huurzoekopdrachten

    Appartementen/Flats Finca's/Landhuizen Huizen Villas
    Eerste lijn van zee / strand Lift Parkeren/Garage Terras/Balkon Tuin Uitzicht op de bergen Zeezicht Zwembad
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Majorca Marbella Murcia Málaga Nerja Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Door alle locaties en eigendomstypen bladeren
  • Ik wil adverteren op thinkSPAIN

    Ik zoek een makelaar in:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Gerona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Alle makelaars bekijken
  • Waar?

    Waar kopen/huren?

    • Zoeken op levensstijlbehoeften (Locatiefilters)
    • Locaties bekijken op kenmerken/diensten
    • Gebruik onze kaartzoekfunctie
    • Teken uw zoekgebied

    Populaire locatiezoekopdrachten

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Gerona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Majorca Murcia Málaga Tarragona Tenerife Valencia
  • Kaart/Teken uw gebied

    Gebruik onze interactieve kaart om eigendommen te vinden

Recente zoekopdrachten

    Advocaten in Orihuela Onroerendgoedmakelaars in San Miguel de Salinas Advocaten in Costa Almería Bouwkundige inspecteurs in Valencia stad Onroerendgoedmakelaars in Roses Onroerendgoedmakelaars in Pulpí Onroerendgoedmakelaars in Tenerife Onroerendgoedmakelaars in Casares Onroerendgoedmakelaars in Costa del Sol Onroerendgoedmakelaars in Pliego Advocaten in Málaga Onroerendgoedmakelaars in Jaén Vastgoedonderhoud / beheer in Costa Blanca Advocaten in Costa Blanca
  • Hulp en info

    Hoe kunnen we u helpen?

    • Artikelen en gidsen
    • Adverteerder Login

    Populaire zoekopdrachten

    In Spanje kopen Naar Spanje verhuizen Van je pensioen genieten in Spanje In Spanje wonen In Spanje werken Toplocaties & Vastgoed Financiën, juridische zaken & belastingen Vind de juiste woning Spaanse levensstijl & cultuur Regio's in Spanje Verhuizing Transport Gezondheidszorg Huishouden Vastgoedmarkt Alicante Taal & integreren Veiligheid Majorca Een baan vinden
  • Adverteerder Login
thinkSPAIN Logo Vastgoed

Appartement te koop in Xeresa, Valencia

  • € 186.000
  • 73 m2
  • 1
  • 1
Vastgoed

€ 186.000

Ref. 9729764

Bellen
  • 1 slaapkamer Appartement te koop in Xeresa met zwembad garage - € 186.000 (Ref: 9729764)
1/35

€ 186.000

Appartement te koop in Xeresa, Valencia

  • 73 m2
  • 1
  • 1

Beschrijving

Koop alleen niet zomaar een appartement.
Je koopt een andere manier van wonen aan de Costa Valenciana.
Denk hier even over na:
Hoeveel appartementen heb je al gezien dichtbij de zee… met buren voor je, lawaai, vocht, verkeer en nul privacy?
Hier gebeurt precies het omgekeerde.
Dit appartement op de begane grond met lift, binnen Xeresa del Monte Resort, is logisch voor een zeer specifieke koper:
mensen die open zeezichten willen, rust, bouwkwaliteit en een resort-levensstijl… zonder afstand te doen van wonen op minder dan 10 minuten van het strand.
En dat is precies het verschil met andere, vergelijkbare panden.
Want de echte luxe is niet om pal aan het strand te wonen.
De echte luxe is de zee zien… zonder iemand voor je te hebben.
Vanaf je terras van 17 m² op het zuidoosten zijn de panoramische 360º-zichten over de Middellandse Zee en de berg van Mondúver één van de grote argumenten van deze woning.
Hier ontbijt je terwijl je de zonsopkomst ziet.
Je werkt op afstand met natuurlijk licht.
En ’s avonds heb je stilte.
De gemeenschappelijke vijand van veel kopers is emotionele beslissingen nemen zonder echt te analyseren wat ze kopen.
Veel appartementen dicht bij het strand lijken goedkoop… tot je ziet:
Hier niet.
Dit appartement is ontworpen om lang mee te gaan, energie te besparen en het hele jaar door echte comfort te bieden.
74 m² bebouwd + 17 m² terras.
Woon- en eetkamer met open keuken.
1 slaapkamer aan de buitenzijde met ingebouwde, uitgeklede (beklede) kasten.
1 moderne badkamer met premium afwerkingen.
Inbegrepen garage.
Lift.
Energiecertificaat B.
De bouw kiest voor geavanceerde thermische en akoestische isolatie, hoogwaardige schrijnwerkerij, dubbel glas met zonweringscontrole, aerothermie en keramische materialen in groot formaat.
De volledig geïntegreerde open keuken zorgt voor een moderne, lichte en functionele uitstraling.
En het resort tilt de beleving nog verder op.
Want hier koop je niet alleen een woning.
Je koopt een omgeving die moeilijk te vinden is in de Comunidad Valenciana:
En toch:
• Playa de Gandía op 10 minuten
• Playa de Xeraco heel dichtbij
• Valencia stad op 40 minuten
• snelle verbinding AP7
Ideaal profiel:
• premium tweede verblijf
• internationaal telewerken
• buitenlanders
• rustige hoofdverblijfwoning
• veilige vermogensinvestering
Belangrijk:
Er is geen toeristische verhuur toegestaan.
Maar wel verhuur voor lange termijn, en daar ontstaat nog een interessante kans voor investeerders.
Voorzichtige schatting:
• Verhuur lange termijn geschat: 1.300 €/maand
• Geschatte jaarlijkse inkomsten: 15.600 €
• Hoge vraag voor internationaal profiel en remote workers
Huidige marktprijs inschatting in de regio voor vergelijkbaar aanbod:
tussen 3.400 €/m² en 4.200 €/m² afhankelijk van uitzicht, resort en afwerkingen.
Dit vastgoed valt op omdat het combineert:
• echte open zichten
• premium resort
• lage dichtheid
• nabijheid van de zee
• rust
• potentieel voor waardestijging
Nu de belangrijke vraag:
Koop je een appartement… of een privé-uitkijkpunt op de Middellandse Zee?
Voordat je een bezichtiging aanvraagt, raad ik aan om de omgeving eerst zelf te leren kennen: Xeresa, Gandía, Xeraco en de nabijgelegen stranden.
Als de streek jullie aan het hart gaat, heeft deze woning waarschijnlijk heel veel zin voor jullie.
En als jullie financiering nodig hebben, raad ik aan om eerst met jullie bank te overleggen om jullie werkelijke budget te kennen.
Als je wilt, kan ik jullie ook in contact brengen met uitstekende financiële adviseurs.
Daarnaast maak ik de aankoop mogelijk voor internationale klanten met een turnkey service (niet inbegrepen in de prijs):
• NIE
• bankrekening
• juridische coördinatie
• volledige begeleiding
• transparante en veilige meertalige service
En zulke woningen concurreren niet op prijs.
Ze concurreren op gevoel, ligging en levensstijl.

Locatie

Xeresa, Valencia Locatie geleverd door de adverteerder

Kenmerken

  • Appartement
  • Slaapkamers: 1
  • Badkamers: 1
  • Woonoppervlakte: 73m 2
  • Jaar Gebouwd: 2025
  • Nieuwbouw
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Zeezicht