€ 39.000
Bouwgrond te koop in Láchar, Granada
- 780 m2
Beschrijving
Wij promoten de verkoop van industriële bouwkavels in het bedrijventerrein PP-3-I in Lachar. Het is een perfecte zone voor de vestiging van een groot bedrijf: het bedrijventerrein is rustig en heeft een zeer goede bereikbaarheid, vlakbij de autovía A-92. Het ligt op slechts 15 minuten met het vervoer van Granada, op een uur van Málaga en naast de luchthaven van Granada. In dit gebied hebben we 1 aangrenzend perceel. Gebruik vanaf 835 m², met een prijs van 41.750€. Vanaf 50 €/m². Onbebouwde grond: werkzaamheden voor de aanleg van het terrein, tuinieren en ruïneuze bouw.
Kenmerken
- Bouwgrond
- Plot: 780m 2
- Energiecertificaat: In proces