89 900 €
Mieszkanie na sprzedaż w Pego, Alicante
- 120 m2
- 4
- 1
Opis
Czy warto dalej szukać małych, drogich i oddalonych mieszkań… skoro możesz mieć w jednej decyzji przestrzeń, lokalizację i potencjał?
Tutaj nie kupujesz tylko mieszkania. Kupujesz sposób na życie.
Ponieważ prawdziwa wartość tej nieruchomości sprowadza się do jednego: mieszkać w centrum Pego, ze wszystkim na piechotę, bez uzależniania się od samochodu.
To mieszkanie ma 120 m², 3 sypialnie i prawdziwą przestrzeń. To drugie piętro bez windy.
Ten typ nieruchomości ma miejsce na dopasowanie i wzrost wartości: wystarczy zaktualizować łazienkę, kuchnię i instalację elektryczną. Bez ingerencji w konstrukcję. Bez skomplikowanych prac.
Dom do stałego zamieszkania z wystarczającą przestrzenią dla rodziny, pracy zdalnej i prawdziwego komfortu, ze wszystkim na piechotę: sklepy, szkoły i usługi.
Inwestycja: możliwość wynajmu na długi pobyt.
Analiza inwestycji:
- Szacunkowa cena rynkowa: ~1.000–1.200 €/m²
- Ta nieruchomość jest poniżej → marża na wejściu
Scenariusz remontu:
- Średni remont: 20.000 €
- Wartość po remoncie: 140.000 €
- Potencjalna marża: 27%
Scenariusz wynajmu:
- Szacowany czynsz: 650 €/mies. (7.800 €/rok)
Teraz zdecyduj Ty: potraktujesz to jako wydatek… czy jako aktywo?
(Sprawdź swoje finansowanie, zanim zaczniesz.)
Charakterystyka
- Mieszkanie
- Sypialnie: 4
- Łazienki: 1
- Wielkość budynku: 120 m2
- Rok wybudowany: 1976
- Ocena efektywności energetycznej: W toku