thinkSPAIN Logo
  • Kup

    Nieruchomości na sprzedaż

    • Zobacz wszystkie nieruchomości na sprzedaż
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania
    • Gdzie? Użyj naszych filtrów lokalizacji

    Popularne wyszukiwania nieruchomości

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Luksusowy Nowy budynek Ogród Parking/Garaż Pula Taras/balkon Widok na morze Winda
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Mazarrón Mijas Murcja Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneryfa Torrevieja Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Wynajem

    Nieruchomości do wynajęcia

    • Zobacz wszystkie nieruchomości do wynajęcia
    • Wynajem wakacyjny
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania wynajmu

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Ogród Parking/Garaż Przy plaży Pula Taras/balkon Widok na morze Widoki górskie Winda
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Grenada Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Murcja Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneryfa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Chcę ogłaszać się w thinkSPAIN

    Szukam agenta nieruchomości w:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Girona Grenada Kadyks Málaga Tarragona Walencja
    Zobacz wszystkich agentów nieruchomości
  • Gdzie?

    Gdzie kupić/wynająć?

    • Wyszukaj według potrzeb stylu życia (Filtry lokalizacji)
    • Przeglądaj lokalizacje według cech/usług
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania lokalizacji

    Alicante Almería Barcelona Castellón Fuerteventura Girona Grenada Ibiza Kadyks Madryt Majorka Murcja Málaga Tarragona Teneryfa Walencja
  • Mapa / Narysuj swój obszar

    Użyj naszej interaktywnej mapy, aby znaleźć nieruchomości

Ostatnie wyszukiwania

    Prawnicy i adwokaci w Torrevieja Agenci nieruchomości w Costa Almería Agenci nieruchomości w Pulpí Agenci nieruchomości w Cómpeta Prawnicy i adwokaci w Almería Agenci nieruchomości w Majorka Prawnicy i adwokaci w Costa Blanca Agenci nieruchomości w Miasto Madryt Prawnicy i adwokaci w Costa Blanca Agenci nieruchomości w Torre-Pacheco Agenci nieruchomości w Miasto Ibiza / Eivissa Prawnicy i adwokaci w Torrevieja Prawnicy i adwokaci w Ayamonte Agenci nieruchomości w Ibiza
  • Pomoc i informacje

    Jak możemy Ci pomóc?

    • Artykuły i przewodniki
    • Logowanie reklamodawcy

    Popularne wyszukiwania

    Zakup nieruchomości w Hiszpanii Przeprowadzka do Hiszpanii Życie w Hiszpanii Finanse, prawo i podatki Rynek nieruchomości Hiszpański styl życia i kultura Znajdowanie odpowiedniej nieruchomości
  • Logowanie reklamodawcy
thinkSPAIN Logo Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż w Quatre Carreres, Miasto Walencja, Walencja

  • 255 000 €
  • 90 m2
  • 3
  • 2
Nieruchomości

255 000 €

Ref. 9603459

Telefon
  • 3 sypialnia Mieszkanie na sprzedaż w Miasto Walencja - 255 000 € (Ref: 9603459)
1/18

255 000 €

• 90 m2
  • 3
  • 2

Opis

Czwarta kondygnacja bez windy. Okazja inwestycyjna w Walencji – rentowność 9 %

Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepszych dzielnic Walencji, wyróżniającej się doskonałą komunikacją dzięki transportowi publicznemu oraz bliskością szpitali, szkół, parków, terenów zielonych i obiektów sportowych. Położona przy dzielnicy Malilla oraz zaledwie kilka minut od Ciudad de las Artes y las Ciencias, obszaru o dużym popycie na wynajem przez cały rok.

Opis nieruchomości
Nieruchomość jest podzielona na dwa w pełni niezależne mieszkania, co umożliwia uzyskanie podwójnej rentowności:

Mieszkanie 1:
Dwa podwójne sypialnie, osobna kuchnia i pełna łazienka.

Mieszkanie 2:
Salon, jedna sypialnia, kuchnia i pełna łazienka.

Nieruchomość została w pełni odnowiona i jest gotowa do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia, bez potrzeby dodatkowej inwestycji.

Dane inwestycyjne
Cena sprzedaży: 225.000 €
Szacunkowe miesięczne przychody: 1.700 €
Przychody roczne: 20.400 €
Przybliżona rentowność brutto: 9 %

Najważniejsze atuty
Obszar o dużym popycie na wynajem
Bardzo dobra komunikacja transportem publicznym
Bliskość szpitali, szkół i terenów zielonych
W pobliżu Ciudad de las Artes y las Ciencias
Idealne pod wynajem tradycyjny lub krótkoterminowy
Bezpieczna i rentowna inwestycja

Lokalizacja

Quatre Carreres, Miasto Walencja, Walencja Dokładna lokalizacja nie została podana.

Charakterystyka

  • Mieszkanie
  • Sypialnie: 3
  • Łazienki: 2
  • Wielkość budynku: 90 m2
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Świadectwo energetyczne (zużycie): E

Jak możemy ci pomóc?

Znalazłeś błąd?

Powiedz nam, co wykryłeś, aby to naprawić

Kalkulator kredytów hipotecznych

€
€
%

809 € na miesiąc*

+ 27 200 € podatki (25 500 €) & wydatki (1 700 €)*

*Proszę zwrócić uwagę, że wyniki są tylko wskazówką, a nie ofertą hipoteczną lub wyceną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Jak możemy ci pomóc?

€

This field is required

Sprawdź błąd (błędy) powyżej

Ref. 9603459

Przesyłając niniejszy formularz akceptujesz nasze Warunki korzystania oraz Politykę prywatności.

Udostępnij

Powiązane nieruchomości

3 sypialnia Mieszkanie na sprzedaż w Malilla, Miasto Walencja - 279 000 € (Ref: 9400372) 3 sypialnia Mieszkanie na sprzedaż w Mont-Olivet, Miasto Walencja - 221 000 € (Ref: 9824094) 3 sypialnia Mieszkanie na sprzedaż w Mont-Olivet, Miasto Walencja - 220 000 € (Ref: 5870742) 3 sypialnia Mieszkanie na sprzedaż w Camins al Grau, Miasto Walencja - 239 000 € (Ref: 9818223)

Reklama