thinkSPAIN Logo
  • Kup

    Nieruchomości na sprzedaż

    • Zobacz wszystkie nieruchomości na sprzedaż
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania
    • Gdzie? Użyj naszych filtrów lokalizacji

    Popularne wyszukiwania nieruchomości

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Luksusowy Nowy budynek Ogród Parking/Garaż Pula Taras/balkon Widok na morze Winda
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Grenada Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Mazarrón Mijas Murcja Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneryfa Torrevieja Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Wynajem

    Nieruchomości do wynajęcia

    • Zobacz wszystkie nieruchomości do wynajęcia
    • Wynajem wakacyjny
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania wynajmu

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Ogród Parking/Garaż Przy plaży Pula Taras/balkon Widok na morze Widoki górskie Winda
    Albox Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Grenada Ibiza Javea / Xàbia Kartagena Madryt Majorka Marbella Murcja Málaga Palma de Mallorca Teneryfa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Chcę ogłaszać się w thinkSPAIN

    Szukam agenta nieruchomości w:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Girona Grenada Kadyks Málaga Tarragona Walencja
    Zobacz wszystkich agentów nieruchomości
  • Gdzie?

    Gdzie kupić/wynająć?

    • Wyszukaj według potrzeb stylu życia (Filtry lokalizacji)
    • Przeglądaj lokalizacje według cech/usług
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania lokalizacji

    Alicante Almería Barcelona Castellón Fuerteventura Girona Grenada Ibiza Kadyks Madryt Majorka Murcja Málaga Tarragona Teneryfa Walencja
  • Mapa / Narysuj swój obszar

    Użyj naszej interaktywnej mapy, aby znaleźć nieruchomości

Ostatnie wyszukiwania

    Agenci nieruchomości w Jaén Architekci i projektanci budynków w Walencja Prawnicy i adwokaci w Rojales Agenci nieruchomości w Costa Blanca Agenci nieruchomości w Coín Prawnicy i adwokaci w Costa de la Luz Agenci nieruchomości w Miasto Alicante / Alacant Prawnicy i adwokaci w Costa Cálida Brokerzy kredytów hipotecznych w Miasto Madryt Agenci nieruchomości w Costa Cálida Agenci nieruchomości w Almuñécar Agenci nieruchomości w Aguilas Agenci nieruchomości w Costa Maresme Prawnicy i adwokaci w Alicante
  • Pomoc i informacje

    Jak możemy Ci pomóc?

    • Artykuły i przewodniki
    • Logowanie reklamodawcy

    Popularne wyszukiwania

    Zakup nieruchomości w Hiszpanii Przeprowadzka do Hiszpanii Życie w Hiszpanii Finanse, prawo i podatki Rynek nieruchomości Hiszpański styl życia i kultura Znajdowanie odpowiedniej nieruchomości
  • Logowanie reklamodawcy
thinkSPAIN Logo Nieruchomości

Willa na sprzedaż w Turre, Almería

  • 315 000 €
  • 130 m2
  • 3
  • 3
  • 363 m2
Nieruchomości

315 000 €

Ref. 9737350

Telefon
  • 3 sypialnia Willa na sprzedaż w Turre - 315 000 € (Ref: 9737350)
1/20

315 000 €

Willa na sprzedaż w Turre, Almería

  • 130 m2
  • 3
  • 3
  • 363 m2

Opis

Elegancki dom na sprzedaż w Cortijo Grande, Turre (Almería), z pięknymi widokami na góry i zaledwie 15 km od plaż w Mojácar.

Usytuowany w spokojnej okolicy Cortijo Grande, blisko miejscowości Turre, ten parterowy dom w doskonałym stanie oferuje cichą wiejską atmosferę z wspaniałymi widokami na góry, zaledwie 15 km od plaż, restauracji i usług w Mojácar.

Zbudowany pierwotnie w 1975 roku i odnowiony z materiałów wysokiej jakości w 2023 roku, nieruchomość łączy tradycyjny charakter z nowoczesnym komfortem, tworząc gotowy do zamieszkania dom w pięknej lokalizacji.

Do willi prowadzi imponujący frontowy taras skierowany na południe, gdzie czyste widoki na góry od razu nadają ton. Wewnątrz jasny i przestronny salon wyposażony jest w piec na drewno oraz klimatyzację, co zapewnia komfort przez cały rok. Ta przestrzeń naturalnie przechodzi do oddzielnej jadalni oraz przytulnego kącika, idealnego do czytania lub relaksu.

Oddzielna kuchnia jest w pełni wyposażona, ma naturalne światło i praktyczny układ. Główna strefa wypoczynkowa prowadzi do dwóch przestronnych sypialni dwuosobowych, obie z łazienkami. Trzecia sypialnia dwuosobowa, również z łazienką, ma własny niezależny dostęp z tylnego tarasu, co czyni ją idealną jako prywatną suite dla gości.

Przestrzenie zewnętrzne są kluczowym elementem tej nieruchomości:
• Frontowy taras skierowany na południe z czystymi widokami
• Cichy tylny taras dla większej prywatności
• Taras na dachu z spektakularnymi panoramicznymi widokami 360° na okolicę

Inne cechy obejmują:
• 3 sypialnie dwuosobowe, wszystkie z łazienkami
• Toaleta dla gości
• Kominek na drewno
• Klimatyzacja w całym domu
• Wbudowane szafy
• Okna PVC z podwójnym oszkleniem
• Żaluzje aluminiowe
• Łazienka z wanną oraz dwie nowoczesne prysznice na poziomie podłogi z marmurowymi wykończeniami
• Miejsce parkingowe dostępne dla mieszkańców (bez przypisanego miejsca)
• Sprzedawane w pełni umeblowane

Ta nieruchomość oferuje unikalną okazję do cieszenia się spokojnym życiem wiejskim bez izolacji, zaledwie krótka przejażdżka samochodem od wybrzeża. Idealna jako stałe miejsce zamieszkania, dom wakacyjny lub inwestycja w nieruchomości w jednym z najbardziej pożądanych wiejskich otoczeń Almería.

Szacunkowe koszty zakupu przy cenie sprzedaży 315 000 €
Dodatkowe koszty (nie wliczone w cenę):
• Podatek od czynności cywilnoprawnych (ITP): 7 % – 22 050 €
• Notariusz: ok. 800 €
• Rejestracja nieruchomości: ok. 600 €
• Prowizja agenta na koszt kupującego: 0 €
Łączny szacunkowy koszt dodatkowy: ok. 23 450 €
Razem: 338 450 €

Lokalizacja

Połączenia z lotniskiem
Nieruchomość ma idealną lokalizację do dostępu do kilku lotnisk: lotnisko w Almería znajduje się zaledwie 1 godzinę drogi, lotnisko w Murcji około 1 godzinę i 20 minut, lotnisko w Alicante około 2 godziny, a lotnisko w Maladze 2 godziny i 45 minut.

Golf w pobliżu
Miłośnicy golfa docenią bliskość czterech doskonałych pól golfowych: Marina de la Torre w Mojácar, Valle del Este w Vera, Desert Springs w Cuevas del Almanzora i Aguilón Golf w Pulpí.

Jardines De Agua — #ME 3201
Dom
Wolnostojący — Dobry stan
3 sypialnie
3 łazienki
+ Toaleta
Powierzchnia działki 363 m²
Powierzchnia zabudowy 130 m²
Woda ogólna
Prąd ogólny
Telefon możliwy
Internet możliwy

Lokalizacja

Turre, Almería Lokalizacja podana przez ogłoszeniodawcę

Charakterystyka

  • Willa
  • Sypialnie: 3
  • Łazienki: 3
  • Wielkość budynku: 130 m2
  • Działka: 363 m2
  • Rok wybudowany: 1975

Znalazłeś błąd?

Powiedz nam, co wykryłeś, aby to naprawić

Kalkulator kredytów hipotecznych

€
€
%

1 000 € na miesiąc*

+ 23 750 € podatki (22 050 €) & wydatki (1 700 €)*

*Proszę zwrócić uwagę, że wyniki są tylko wskazówką, a nie ofertą hipoteczną lub wyceną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Jak możemy ci pomóc?

€

This field is required