thinkSPAIN Logo
  • Kup

    Nieruchomości na sprzedaż

    • Zobacz wszystkie nieruchomości na sprzedaż
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania
    • Gdzie? Użyj naszych filtrów lokalizacji

    Popularne wyszukiwania nieruchomości

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Luksusowy Nowy budynek Ogród Parking/Garaż Pula Taras/balkon Widok na morze Winda
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Mazarrón Mijas Murcja Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneryfa Torrevieja Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Wynajem

    Nieruchomości do wynajęcia

    • Zobacz wszystkie nieruchomości do wynajęcia
    • Wynajem wakacyjny
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania wynajmu

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Ogród Parking/Garaż Przy plaży Pula Taras/balkon Widok na morze Widoki górskie Winda
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Grenada Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Murcja Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneryfa Torrevieja Torrox Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Chcę ogłaszać się w thinkSPAIN

    Szukam agenta nieruchomości w:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Girona Grenada Kadyks Málaga Tarragona Walencja
    Zobacz wszystkich agentów nieruchomości
  • Gdzie?

    Gdzie kupić/wynająć?

    • Wyszukaj według potrzeb stylu życia (Filtry lokalizacji)
    • Przeglądaj lokalizacje według cech/usług
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania lokalizacji

    Alicante Almería Barcelona Castellón Girona Gran Canaria Grenada Ibiza Kadyks Madryt Majorka Murcja Málaga Tarragona Teneryfa Walencja
  • Mapa / Narysuj swój obszar

    Użyj naszej interaktywnej mapy, aby znaleźć nieruchomości

Ostatnie wyszukiwania

    Agenci nieruchomości w Salobreña Agenci nieruchomości w Costa de la Luz Agenci nieruchomości w San Javier Agenci nieruchomości w Barcelona Agenci nieruchomości w Benalmádena Agenci nieruchomości w Sayalonga Prawnicy i adwokaci w Costa Cálida Prawnicy i adwokaci w Javea / Xàbia Agenci nieruchomości w Alcalá la Real Prawnicy i adwokaci w Orihuela Zarządzanie i utrzymanie nieruchomości w Alicante Prawnicy i adwokaci w Costa Valencia Prawnicy i adwokaci w Alicante Agenci nieruchomości w Sax
  • Pomoc i informacje

    Jak możemy Ci pomóc?

    • Artykuły i przewodniki
    • Logowanie reklamodawcy

    Popularne wyszukiwania

    Zakup nieruchomości w Hiszpanii Przeprowadzka do Hiszpanii Życie w Hiszpanii Finanse, prawo i podatki Rynek nieruchomości Hiszpański styl życia i kultura Znajdowanie odpowiedniej nieruchomości
  • Logowanie reklamodawcy
thinkSPAIN Logo Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż w San Pedro de Alcántara Pueblo, Marbella, Málaga

  • 405 000 €
  • 92 m2
  • 3
Nieruchomości

405 000 €

Ref. 9816566

Telefon
  • 3 sypialnia Mieszkanie na sprzedaż w San Pedro de Alcantara - 405 000 € (Ref: 9816566)
1/2

Oferowane przez

Properties in Málaga Properties in Málaga

405 000 €

• 92 m2
  • 3

Opis

Mieszkanie na wysokości, całkowicie odnowione i gotowe do zamieszkania, położone na ósmym piętrze, z ekspozycją na południe, co zapewnia doskonały dopływ naturalnego światła przez cały dzień oraz przyjemne, niezakłócone widoki na morze.

Dzięki powierzchni zabudowanej 92 m² (90 m² użytkowych) nieruchomość składa się z trzech przestronnych sypialni, dużego salonu z kuchnią w zabudowie w układzie otwartym oraz dwóch toalet. Zarówno część dzienna, jak i sypialnie są jasne i mają widoki, co daje poczucie przestronności i komfortu.

Kompleksowy, niedawny i wysokiej jakości remont pozwala cieszyć się mieszkaniem bez potrzeby wykonywania dodatkowych ulepszeń, oferując nowoczesną, funkcjonalną i wygodną przestrzeń.

Położone w rejonie San Pedro, w Marbelli, w ugruntowanej, miejskiej okolicy ze wszystkimi usługami pod ręką: sklepy, transport, gastronomia i strefy rozrywki. Idealne dla osób, które cenią wygodę życia pieszo, bez rezygnacji ze spokoju oraz z mieszkania na wyższym piętrze i z dobrą ekspozycją.

Budynek posiada windę, a wspólnota jest dobrze utrzymana.

Atrakcyjna opcja zarówno jako stałe miejsce zamieszkania, jak i inwestycja, zaledwie 15 minut pieszo do plaży.

Najważniejsze cechy:

Typ: apartament
Piętro: 8
Powierzchnia zabudowana: 92 m²
Powierzchnia użytkowa: 90 m²
Sypialnie: 3
Toalety: 2
Stan: po remoncie
Rok budowy: 1983
Winda: tak
Garaż: nie
Parking: nie

Koszty:

Wspólnota: 50 € / miesiąc
IBI: 602 € rocznie

Lokalizacja

San Pedro de Alcántara Pueblo, Marbella, Málaga Dokładna lokalizacja nie została podana.

Charakterystyka

  • Mieszkanie
  • Sypialnie: 3
  • WC:2
  • Wielkość budynku: 92 m2
  • Sklepy: 8
  • Rok wybudowany: 1983
  • Widok na morze
  • Winda
  • Świadectwo energetyczne (zużycie): D
  • Świadectwo energetyczne (Emisje): E

Jak możemy ci pomóc?

Znalazłeś błąd?

Powiedz nam, co wykryłeś, aby to naprawić

Kalkulator kredytów hipotecznych

€
€
%

1 286 € na miesiąc*

+ 30 050 € podatki (28 350 €) & wydatki (1 700 €)*

*Proszę zwrócić uwagę, że wyniki są tylko wskazówką, a nie ofertą hipoteczną lub wyceną.

O Properties in Málaga

O nasW Properties in Málaga wierzymy, ze zakup nieruchomosci to nie tylko inwestycja, ale wazna decyzja w zyciu naszych klientów.Jestesmy agencja nieruchomosci z siedziba w Maladze i specjalizujemy...

Sprawdź błąd (błędy) powyżej

Ref. 9816566

Przesyłając niniejszy formularz akceptujesz nasze Warunki korzystania oraz Politykę prywatności.

Udostępnij

O Properties in Málaga O Properties in Málaga