thinkSPAIN Logo
  • Kup

    Nieruchomości na sprzedaż

    • Zobacz wszystkie nieruchomości na sprzedaż
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania
    • Gdzie? Użyj naszych filtrów lokalizacji

    Popularne wyszukiwania nieruchomości

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Luksusowy Nowy budynek Ogród Parking/Garaż Pula Taras/balkon Widok na morze Winda
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Mazarrón Mijas Murcja Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneryfa Torrevieja Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Wynajem

    Nieruchomości do wynajęcia

    • Zobacz wszystkie nieruchomości do wynajęcia
    • Wynajem wakacyjny
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania wynajmu

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Ogród Parking/Garaż Przy plaży Pula Taras/balkon Widok na morze Widoki górskie Winda
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Grenada Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Murcja Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneryfa Torrevieja Torrox Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Chcę ogłaszać się w thinkSPAIN

    Szukam agenta nieruchomości w:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Girona Grenada Kadyks Málaga Tarragona Walencja
    Zobacz wszystkich agentów nieruchomości
  • Gdzie?

    Gdzie kupić/wynająć?

    • Wyszukaj według potrzeb stylu życia (Filtry lokalizacji)
    • Przeglądaj lokalizacje według cech/usług
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania lokalizacji

    Alicante Almería Barcelona Castellón Girona Gran Canaria Grenada Ibiza Kadyks Madryt Majorka Murcja Málaga Tarragona Teneryfa Walencja
  • Mapa / Narysuj swój obszar

    Użyj naszej interaktywnej mapy, aby znaleźć nieruchomości

Ostatnie wyszukiwania

    Agenci nieruchomości w Jaén Agenci nieruchomości w Miasto Madryt Agenci nieruchomości w Walencja Agenci nieruchomości w Grenada Zarządzanie i utrzymanie nieruchomości w Alicante Agenci nieruchomości w Javea / Xàbia Brokerzy kredytów hipotecznych w Miasto Madryt Agenci nieruchomości w Kadyks Prawnicy i adwokaci w Costa de la Luz Agenci nieruchomości w Calpe / Calp Prawnicy i adwokaci w Torrevieja Prawnicy i adwokaci w Costa Blanca Prawnicy i adwokaci w Orihuela Agenci nieruchomości w Torrevieja
  • Pomoc i informacje

    Jak możemy Ci pomóc?

    • Artykuły i przewodniki
    • Logowanie reklamodawcy

    Popularne wyszukiwania

    Zakup nieruchomości w Hiszpanii Przeprowadzka do Hiszpanii Życie w Hiszpanii Finanse, prawo i podatki Rynek nieruchomości Hiszpański styl życia i kultura Znajdowanie odpowiedniej nieruchomości
  • Logowanie reklamodawcy
thinkSPAIN Logo Nieruchomości

Dom na sprzedaż w Mojácar, Almería

  • 215 000 €
  • 70 m2
  • 2
  • 1
Nieruchomości

215 000 €

Ref. 9824252

Telefon
  • 2 sypialnia Dom na sprzedaż w Mojacar z basenem - 215 000 € (Ref: 9824252)
1/18

215 000 €

Dom na sprzedaż w Mojácar, Almería

  • 70 m2
  • 2
  • 1

Opis

Las Palmeras – dom szeregowy na sprzedaż w Mojácar Playa, Almería

Położony w popularnej dzielnicy mieszkalnej El Palmeral w Mojácar Playa, ten dobrze zaprojektowany dom szeregowy z dwoma sypialniami cieszy się doskonałą lokalizacją — zaledwie 50 metrów od plaży i w zasięgu spaceru do sklepów, restauracji, barów plażowych oraz wszystkich udogodnień. Najbliższe plaże to Playa del Descargador, Palmeral i Río Abajo, co czyni tę nieruchomość idealną bazą na wakacje, pod wynajem lub całorodne zamieszkanie.

Nieruchomość rozciąga się na dwóch piętrach i oferuje jasne, komfortowe wnętrza z kilkoma zewnętrznymi przestrzeniami, aby cieszyć się klimatem śródziemnomorskim. Na parterze znajduje się w pełni wyposażona oddzielna kuchnia, garderoba dla gości z WC oraz przestronny salon-jadalnia z wentylatorem sufitowym i drzwiami tarasowymi, które prowadzą do obszernego tarasu z widokiem na Calle Orán. Przy wejściu na posesję otwiera się taras od strony południowej, wychodzący bezpośrednio na pięknie utrzymane wspólne ogrody oraz strefę basenową, otoczoną trawnikami i zagospodarowanymi ogrodami, zapewniając bardzo przyjemne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Na piętrze główna sypialnia ma wbudowaną garderobę, klimatyzację oraz bezpośrednie wyjście na prywatny taras na dachu. Druga sypialnia ma dwa łóżka pojedyncze, klimatyzację oraz balkon z widokiem na morze. Kompletnia łazienka rodzinna dopełnia ten poziom.

Jednym z atutów nieruchomości jest odnowiony taras na dachu, wyłożony nową ceramiką (dachówkami) i wyposażony w zewnętrzne miejsca do siedzenia, tworzący wspaniałą przestrzeń do relaksu oraz podziwiania pięknych widoków na morze i góry. Dodatkowo dostępna jest prywatna strefa ogrodowa o powierzchni ok. 30 m², idealna do spożywania posiłków na świeżym powietrzu lub opalania.

Pozostałe udogodnienia to klimatyzacja w obu sypialniach, miejsca parkingowe przy ulicy oraz plac zabaw dla dzieci na terenie wspólnoty. Centrum handlowe w Mojácar Playa jest również w niewielkiej odległości spacerem, natomiast plaża jest dosłownie dostępna w mniej niż trzy minuty pieszo.

Nieruchomość korzysta również z ważnej licencji na wynajem turystyczny, co czyni ją doskonałą inwestycją w domy wakacyjne o dużym potencjale wynajmu — dzięki znakomitej lokalizacji przy plaży, atrakcyjnym udogodnieniom wspólnotowym oraz bliskości wszystkich usług. Nieruchomości w tej okolicy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem przez cały rok pod wynajem wakacyjny i dają właścicielom możliwość osiągania przychodów z najmu, jednocześnie korzystając ze swoich własnych wakacji w Mojácar.

Koszty zakupu (szacunek)
Szacowana cena sprzedaży: 215.000 €
Dodatkowe koszty (nie wliczone w cenę):
- Podatek od przeniesienia własności (ITP): 7% – 15.050 €
- Notariusz: ok. 700 €
- Księga wieczysta: ok. 600 €
Łączne szacowane dodatkowe koszty: ok. 16.350 €
Razem: 231.350 €

Lokalizacja
Aby poznać dokładną lokalizację działki, prosimy sprawdzić powyższą mapę.

Połączenia lotniskowe
Nieruchomość jest idealna ze względu na dostęp do kilku lotnisk: Lotnisko Almería jest oddalone o zaledwie godzinę, lotnisko Murcja o ok. 1 godzinę i 20 minut, Alicante jest dostępne w około 2 godziny, a Málaga w 2 godziny i 45 minut.

Golf w pobliżu
Miłośnicy golfa docenią możliwość korzystania z czterech znakomitych pól w zasięgu: Marina de la Torre w Mojácar, Valle del Este w Vera, Desert Springs w Cuevas del Almanzora oraz Aguilón Golf w Pulpí.

Las Palmeras — #ME 3221
Dom szeregowy / Townhouse (dom w zabudowie szeregowej)
2 sypialnie
Jedna łazienka + WC dla gości
Powierzchnia zabudowy: 70 m²
Woda: sieć
Prąd: sieć
Telefon: możliwy
Internet: możliwy

Lokalizacja

Mojácar, Almería Lokalizacja podana przez ogłoszeniodawcę

Charakterystyka

  • Dom
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki: 1
  • Wielkość budynku: 70 m2
  • Orientacja południowa
  • Ocena efektywności energetycznej: W toku

Jak możemy ci pomóc?

Znalazłeś błąd?

Powiedz nam, co wykryłeś, aby to naprawić

Kalkulator kredytów hipotecznych

€
€
%

682 € na miesiąc*

+ 16 750 € podatki (15 050 €) & wydatki (1 700 €)*

*Proszę zwrócić uwagę, że wyniki są tylko wskazówką, a nie ofertą hipoteczną lub wyceną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą