34 995 €
Działka budowlana na sprzedaż w Pinoso, Alicante
- 5687 m2
Opis
Okazja z dwiema działkami: jedna o powierzchni 5.800 metrów kwadratowych, a druga 2.900 metrów kwadratowych, obie z wodą do nawadniania. Przy łącznej powierzchni 8.700 metrów kwadratowych oferują idealną przestrzeń do działań rolniczych, takich jak uprawa plonów, zakładanie ogródków lub stworzenie ogrodowego oazisu. Obecność wody do nawadniania zwiększa potencjał udanej uprawy, sprzyjając zrównoważonemu i produktywnemu wykorzystaniu ziemi. Szansa, aby przekształcić te działki w prężnie działający biznes rolniczy i uprawiać własny wiejski raj.
Charakterystyka
- Działka budowlana
- Działka: 5687 m2
- Ocena efektywności energetycznej: W toku