228 800 €
Apartament na sprzedaż w El Calvari, Miasto Walencja, Walencja
- 100 m2
- 2
- 1
Opis
Ten przestronny lokal mieszkalny został całkowicie odnowiony i znajduje się przy Avenida Burjassot, w dobrze ukształtowanej okolicy o dużym popycie w Walencji.
Około 100 m² sprawia, że nieruchomość wyróżnia się doskonałym rozkładem i przestronnością, oferując obecnie 2 sypialnie i 2 kompletne łazienki, z realną możliwością urządzenia trzeciej sypialni dzięki swojej konfiguracji i dostępnej przestrzeni.
Mieszkanie zostało odnowione w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, pośredniego oświetlenia LED oraz współczesnej estetyki, która zapewnia komfort i elegancję. Posiada przestronny salon-jadalnię, wyposażoną kuchnię oraz elastyczne przestrzenie dostosowujące się do różnych potrzeb.
Zlokalizowane na parterze, z wygodnym dostępem, w otoczeniu, w którym masz wszystko, czego potrzebujesz: supermarkety, sklepy, siłownie, szkoły, ośrodki zdrowia oraz świetne połączenie z centrum Walencji dzięki transportowi publicznemu.
Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja.
Dla rodzin, par lub dla osób, które szukają przestrzeni i wygody w mieszkaniu gotowym do wprowadzenia, z możliwością dostosowania przestrzeni do potrzeb (trzecia sypialnia, gabinet itp.).
W cenie 233.800€ ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję na obecnym rynku.
Długi najem:
1.150€ - 1.350€/mies.
13.800€ - 16.200€/rok
Szacowana zyskowność brutto: 5,6% - 6,6% rocznie
Potencjał na średni najem / coliving:
1.800€ - 2.300€/mies.
21.600€ - 27.600€/rok
Potencjalna zyskowność: 8,8% - 11,2%
Dzięki swojemu rozmiarowi i rozkładowi ta nieruchomość jest szczególnie atrakcyjna do strategii najmu pokój po pokoju lub na średni okres, maksymalizując zyskowność.
Charakterystyka
- Apartament
- Sypialnie: 2
- Łazienki: 1
- Wielkość budynku: 100 m2
- Ocena efektywności energetycznej: W toku