Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Los Alcázares Advokat / juridiskt ombud i Granada Advokat / juridiskt ombud i Aguilas Fastighetsmäklare i Rábade Fastighetsmäklare i Almuñécar Fastighetsmäklare i Ibiza Fastighetsmäklare i Cádiz Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Alcaucín Fastighetsmäklare i Costa del Sol Advokat / juridiskt ombud i Huelva Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Costa Brava Hypoteksmäklare i Madrid stad
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Doña Pepa, Rojales, Alicante

  • 380 540 €
  • 104 m2
  • 3
  • 2
  • 234 m 2
Fastigheter

380 540 €

Ref. 7392744

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Dona Pepa med pool garage - 380 540 € (Ref: 7392744)
1/46

380 540 €

Lägenhet till salu i Doña Pepa, Rojales, Alicante

  • 104 m2
  • 3
  • 2
  • 234 m 2

Beskrivning

Residencial Adhara är ett lyxigt bostadsområde med moderna lägenheter, vackra gemensamma trädgårdar och en stor pool, beläget i Doña Pepa, nära Quesada. Det finns bottenvåningar med privat trädgård, samt atingar med solarium på taket, och alla lägenheter inkluderar fullt utrustade kök med vitvaror samt en privat parkeringsplats.

Denna stora lägenhet med 3 sovrum i bottenvåning har ett vackert vardagsrum med öppen planlösning med dörrar som leder ut till terrassen och den stora trädgården, ett modernt utrustat kök med inbyggda vitvaror som inkluderar ugn, häll med glaskeramik, köksfläkt, kyl/frys, diskmaskin, tvättmaskin och mikrovågsugn, ett master bedroom med inbyggda garderober och eget badrum, två ytterligare dubbelrum med inbyggda garderober samt ett gästbadrum.

Doña Pepa är ett etablerat bostadsområde med ett brett utbud av service inom bara några minuters promenad från fastigheten. Orten Quesada ligger på kort gångavstånd och stränderna i Guardamar är endast femton minuters bilresa bort.

Plats

Doña Pepa, Rojales, Alicante Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 234 m2
  • Byggtomt: 234 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 208 € per månad*

+ 39 754 € skatter (38 054 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 7392744

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Doña Pepa, Rojales med pool - 363 000 € (Ref: 9572333) 3 sovrum Lägenhet till salu i Doña Pepa, Rojales med pool garage - 363 000 € (Ref: 9015753) 2 sovrum Lägenhet till salu i Doña Pepa, Rojales med pool - 349 500 € (Ref: 8788703) 3 sovrum Lägenhet till salu i Doña Pepa, Rojales med pool garage - 390 000 € (Ref: 9816288)

Annons

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Rojales
  6. Ciudad Quesada
  7. Doña Pepa
  8. 3 sovrum Lägenhet till salu i Doña Pepa, Rojales med pool garage - 380 540 € (Ref: 7392744)
Samtal