Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Advokat / juridiskt ombud i Rojales Advokat / juridiskt ombud i Almería Hypoteksmäklare i Marbella Fastighetsmäklare i Salobreña Fastighetsmäklare i Almuñécar Fastighetsmäklare i Coín Fastighetsmäklare i Almería Besiktningsmän i Valencia stad Fastighetsunderhåll / -skötsel i Calpe / Calp Fastighetsmäklare i San Fulgencio Fastighetsmäklare i Costa Maresme Fastighetsmäklare i Costa de la Luz Fastighetsmäklare i Madrid stad Advokat / juridiskt ombud i Orihuela
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Alto de los Monteros, Marbella, Málaga

  • 590 000 €
  • 82 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

590 000 €

Ref. 7836274

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Marbella med pool - 590 000 € (Ref: 7836274)
1/50

590 000 €

Lägenhet till salu i Alto de los Monteros, Marbella, Málaga

  • 82 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Ny kampanj: Priser från 590 000 € till 690 000 €. [Rum: 2 - 3] [Badrum: 2 - 2] [Byggda: 82.00 m2 - 120.00 m2]

Detta boutiqueprojekt med 57 bostäder och bygglov utgör en modern privat bostadsrätt belägen i Altos de los Monteros med en design inspirerad av den lokala kulturen och historien. Med enkla linjer och ädla material som skissar på rymliga och harmoniska utrymmen som alltid är kopplade till utsidan, där de skapar en dialog med sin omgivning.

Denna utveckling är ett modernt och unikt bostadsområde. En begränsad samling av 57 bostäder utformade för att ge den perfekta balansen mellan privatliv, komfort och lugn för hela familjen. Den erbjuder olika bostadstyper, från 1 till 3 sovrum där bottenvåningar och takvåningar med stora terrasser, ljusa interiörer, utmärkta ytskikt och en felfri planlösning ingår.

Alla takvåningar inkluderar en fantastisk jacuzzi. Även några av bottenvåningarna har integrerad jacuzzi.

Det mest spännande med att köpa en bostad är att göra den till ett hem, anpassat efter dina behov och egenskaper. Därför, utöver den utmärkta kvaliteten har vi förberett en uppsättning uppgraderingar som gör att du kan förbättra och anpassa de olika rummen efter dina önskemål. Möjligheterna till anpassning är verkliga i denna utveckling. I vårt åtagande att skapa fastigheter av hög kvalitet som passar alla smaker och livsstilar har vi skapat tjänsten Custom Manager.

Byggstart: Mars 2025
Slutdatum för byggnationen: April 2027

Plats

Alto de los Monteros, Marbella, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2
  • Nybyggnad
  • Simbassäng
  • Terrass/Balkong
  • Energieffektivitetsgradering: Pågår

Hur kan vi hjälpa dig?

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 873 € per månad*

+ 43 000 € skatter (41 300 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 7836274

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Alto de los Monteros, Marbella med pool garage - 499 000 € (Ref: 6946534) 2 sovrum Lägenhet till salu i Alto de los Monteros, Marbella med pool garage - 480 000 € (Ref: 8529376) 2 sovrum Lägenhet till salu i Alto de los Monteros, Marbella med pool - 530 000 € (Ref: 9768079) 2 sovrum Lägenhet till salu i Alto de los Monteros, Marbella med pool - 630 000 € (Ref: 9767943)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Marbella
  6. Rio Real - Los Monteros
  7. Alto de los Monteros
  8. 2 sovrum Lägenhet till salu i Alto de los Monteros, Marbella med pool - 590 000 € (Ref: 7836274)
Samtal