Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Advokat / juridiskt ombud i Valencia stad Advokat / juridiskt ombud i Salobreña Fastighetsmäklare i Costa Cálida Advokat / juridiskt ombud i Gandia Fastighetsmäklare i Murcia stad Fastighetsmäklare i Jaén Advokat / juridiskt ombud i Marbella Fastighetsmäklare i Ibiza Fastighetsmäklare i Almería Fastighetsmäklare i Orihuela Advokat / juridiskt ombud i Costa de la Luz Advokat / juridiskt ombud i Costa Almería Fastighetsmäklare i Torre-Pacheco Fastighetsmäklare i Salobreña
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Los Monteros, Marbella, Málaga

  • 575 000 €
  • 82 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

575 000 €

Ref. 7944321

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Monteros med garage - 575 000 € (Ref: 7944321)
1/26

575 000 €

Lägenhet till salu i Los Monteros, Marbella, Málaga

  • 82 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Lägenheter med två och tre sovrum med alla sorters fritidsfaciliteter som kommer att förändra ditt liv.

Moderna bostäder med stora ytor, stora fönster och rymliga terrasser. Sydvästläge för att njuta av de underbara vyerna över Medelhavet.

Utformat med ett boutique-bostadskoncept med en resortkänsla, är ditt nya 5-stjärniga liv omgivet av fantastiska fritids- och välmåendetjänster, enastående kvaliteter, havsutsikt och energifunktioner som inte går att mäta med. Du kommer att bo omgiven av natur med en stark hälsosam livsstil.

Ett elegant och modernt bostadsområde med fritids- och välmåendetjänster i premiumklass ~ cirka 3 utomhuspooler och en uppvärmd pool, spa, turkiskt bad, fullt utrustat gym, coworking-område och trädgårdar. Passivhusets energicertifikat innebär att lägenheterna har hög energieffektivitet, ett ansvarsfullt förhållningssätt gentemot miljön och ett hälsosamt alternativ tack vare sitt ständiga system för luftrenovering.

Bostadsområdet ligger bara fem minuter från stranden, Rio Real golfbana, La Cañada shoppingcenter och Marbellas gamla stadsdel. Med en stor naturrik omgivning, ett tydligt engagemang för livskvalitet och arkitektur som är utformad för att ge njutning även hemma, hittar du här bostäder inspirerade av detaljer och kvaliteter, i moderna och rymliga ytor som smälter samman med naturen genom sina stora terrasser och magnifika vyer över Medelhavet.

Tack vare utmärkta kommunikationer kan du njuta av butikerna i centrala Marbella, dess stränder och strandpromenaden på bara 5 minuter, och samtidigt ha total avskildhet och säkerhet med lugnet från en familjär atmosfär och en medelhavslivsstil. Stigar, skogar, golfbanor, marinor och stranden ligger alla inom bekvämt avstånd och bara 5 minuter bort.

Att bo här kommer att bli en upplevelse som förändrar ditt liv, där hälsa förstås som ett optimalt tillstånd av fysisk, mental och emotionell välmående i harmoni med omgivningen.

Nyproduktion: Priser från 575 000 € till 1 325 000 €. [Sovrum: 2 - 3] [Badrum: 2 - 2] [Boarea: 82,00 m2 - 127,00 m2]

Plats

Los Monteros, Marbella, Málaga Platsen har inte angetts.
  • 0km till staden
  • 0km till flygplatsen
  • 0km till stranden
  • 0km till golfbana

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 826 € per månad*

+ 41 950 € skatter (40 250 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 7944321

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Los Monteros, Marbella med pool garage - 610 000 € (Ref: 9628088) 3 sovrum Lägenhet till salu i Los Monteros, Marbella med pool garage - 580 000 € (Ref: 8177451) 3 sovrum Lägenhet till salu i Los Monteros, Marbella med pool garage - 550 000 € (Ref: 8189551) 3 sovrum Lägenhet till salu i Los Monteros, Marbella med pool garage - 470 000 € (Ref: 8177453)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Marbella
  6. Las Chapas - El Rosario
  7. Las Chapas
  8. Los Monteros
  9. 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Monteros, Marbella med garage - 575 000 € (Ref: 7944321)
Samtal