Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Roses Fastighetsmäklare i Barcelona Fastighetsmäklare i Antigua Fastighetsunderhåll / -skötsel i Calpe / Calp Advokat / juridiskt ombud i Costa Cálida Advokat / juridiskt ombud i Huelva Fastighetsmäklare i San Miguel de Salinas Hypoteksmäklare i Madrid stad Fastighetsmäklare i Arona Fastighetsmäklare i Costa Tropical Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Ibiza Fastighetsmäklare i Alicante stad
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Huerta Nueva, Estepona, Málaga

  • 467 000 €
  • 145 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

467 000 €

Ref. 8004226

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Estepona med pool - 467 000 € (Ref: 8004226)
1/7

467 000 €

Lägenhet till salu i Huerta Nueva, Estepona, Málaga

  • 145 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Denna lyxiga lägenhet med 2 sovrum ligger i det eftertraktade området Las Mesas, Estepona, Málaga. Belägen i en helt ny bostadsanläggning erbjuder denna lägenhet den perfekta kombinationen av modern livsstil och bekvämlighet. Med en byggyta på 145 m², som inkluderar ett inomhusutrymme på 96 m² och en rymlig terrass på 28 m², erbjuder denna lägenhet gott om utrymme för att leva och underhålla bekvämt.

Lägenheten har en modern design och är färdigställd med de högsta standarderna. Det öppna köket är fullt utrustat med toppmoderna apparater, vilket gör det till en fröjd för matlagningsentusiaster. Vardagsrummet är ljust och rymligt, tack vare de stora fönstren med dubbelglas som erbjuder imponerande utsikt över den gemensamma trädgården och poolen.

Lägenheten har 2 sovrum, inklusive ett master bedroom med eget badrum. Båda sovrummen är utrustade med inbyggda garderober, vilket ger gott om förvaringsutrymme. Badrummen är moderna och eleganta, med högkvalitativa armaturer.

Invånarna i denna lyxiga lägenhet har tillgång till en rad bekvämligheter, inklusive ett gym, gemensam pool och trädgård. Det finns också ett privat garage för ökad bekvämlighet vid parkering. Lägenheten är utrustad med luftkonditionering och videoingång för ökad säkerhet. Dessutom finns det ett förråd för att hålla tillhörigheterna organiserade.

Läget för denna lägenhet är verkligen oslagbart. Det ligger inom gångavstånd till stranden, Esteponas marina och Esteponas centrum, vilket gör det idealiskt för dem som njuter av sol, hav och det livliga stadslivet. Fastigheten ligger också nära skolor, butiker och andra bekvämligheter, vilket gör den till ett bekvämt val för familjer. Med sin imponerande havsutsikt och närhet till golfbanor är denna lägenhet en utmärkt investeringsmöjlighet både för boende och investerare som söker en högklassig fastighet i ett privilegierat läge.

Plats

Huerta Nueva, Estepona, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 483 € per månad*

+ 34 390 € skatter (32 690 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 8004226

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Huerta Nueva, Estepona med pool garage - 489 700 € (Ref: 9113969) 2 sovrum Lägenhet till salu i Huerta Nueva, Estepona med pool - 542 000 € (Ref: 9288307) Lägenhet till salu i Huerta Nueva, Estepona med pool garage - 458 000 € (Ref: 8431237) Lägenhet till salu i Huerta Nueva, Estepona med pool garage - 519 000 € (Ref: 9547865)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Estepona
  6. Estepona Pueblo
  7. Huerta Nueva
  8. 2 sovrum Lägenhet till salu i Huerta Nueva, Estepona med pool - 467 000 € (Ref: 8004226)
Samtal