Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Roses Fastighetsmäklare i Coín Fastighetsmäklare i Orihuela Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Almería Fastighetsmäklare i Elche / Elx Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Almería Fastighetsmäklare i Conil de la Frontera Advokat / juridiskt ombud i Ayamonte Advokat / juridiskt ombud i Ayamonte Hypoteksmäklare i Madrid stad Fastighetsmäklare i Pulpí Fastighetsmäklare i Javea / Xàbia
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Takvåning till salu i Lo Pagan, San Pedro del Pinatar, Murcia

  • 790 000 €
  • 85 m2
  • 2
  • 1
Fastigheter

790 000 €

Ref. 8221050

Samtal
  • 2 sovrum Takvåning till salu i Lo Pagan med pool - 790 000 € (Ref: 8221050)
1/10

790 000 €

• 85 m2
  • 2
  • 1

Beskrivning

Penthouse. This new development of beach front apartments is located in Lo Pagan. It's a mixture of 1, 2 and 3 bedrooms overlooking the beach in Lo Pagan.
These off plan apartments comprise of a spacious open plan lounge with dining area and kitchen which comes fitted with modern design wall and base units equipped with Hob, oven and extractor fan. The properties also come with pre-installed air-conditioning and pre-installation for high speed fibre.
Garage parking and external storage rooms are included. This development offers a large communal rooftop solarium with swimming pool for the owners to use, a perfect location with these homes situated front line to the beach with all amenities walkable – bars, shops and restaurants.
There are many golf courses nearby and Murcia International Airport is just 35 minutes.

Plats

Lo Pagan, San Pedro del Pinatar, Murcia Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Takvåning
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 1
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

2 508 € per månad*

+ 64 900 € skatter (63 200 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 8221050

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Takvåning till salu i Lo Pagan, San Pedro del Pinatar med pool garage - 790 000 € (Ref: 9319094) 2 sovrum Takvåning till salu i Lo Pagan, San Pedro del Pinatar med pool garage - 700 000 € (Ref: 8520893) 2 sovrum Takvåning till salu i San Pedro del Pinatar ciudad, San Pedro del Pinatar med pool garage - 740 000 € (Ref: 8434744) 2 sovrum Takvåning till salu i Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada med pool - 620 000 € (Ref: 9325469)

Annons

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. San Pedro del Pinatar
  5. Lo Pagan
  6. 2 sovrum Takvåning till salu i Lo Pagan, San Pedro del Pinatar med pool - 790 000 € (Ref: 8221050)
Samtal