Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Teulada-Moraira Fastighetsmäklare i Benitachell / Benitatxell Advokat / juridiskt ombud i Costa Almería Advokat / juridiskt ombud i Javea / Xàbia Fastighetsmäklare i Pulpí Fastighetsmäklare i Roses Fastighetsmäklare i Costa Tropical Advokat / juridiskt ombud i Costa Cálida Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Costa del Sol Fastighetsmäklare i Ibiza stad Fastighetsmäklare i Fuerteventura Hypoteksmäklare i Marbella Advokat / juridiskt ombud i Orihuela
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Laguna Beach, Torrox, Málaga

  • 850 000 €
  • 170 m2
  • 3
  • 2
Fastigheter

850 000 €

Ref. 8599663

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Torrox-Costa med pool - 850 000 € (Ref: 8599663)
1/48

850 000 €

Lägenhet till salu i Laguna Beach, Torrox, Málaga

  • 170 m2
  • 3
  • 2

Beskrivning

Exklusiv bostad på första strandlinjen i Torrox Costa!
Lågbottenvåning på 170 m² med direkt åtkomst till havet.
En verkligt unik fastighet. Finns ingen annan lik i hela strandpromenaden i Torrox Costa.
Denna imponerande lågbottenbostad, med en yta av 170 m², uppstod genom fusionen av två lägenheter och har helt renoverats med en modern och elegant design.
Belägen bara några steg från stranden, söderläge garanterar naturligt ljus under hela dagen och öppna havsutsikter som följer varje utrymme i huset.
Omfattande utrymmen med medelhavskänsla.
Stor vardagsrum med integrerad kök på ungefär 70 m², idealiskt att njuta av med familj eller vänner.
3 generösa, ljusa och bekväma sovrum.
En perfekt terrass att börja dagen framför havet eller koppla av när eftermiddagen faller.
Direkt tillgång till stranden från själva bostaden.
Att bo i Laguna Beach innebär livskvalitet.
Att vara en del av denna exklusiva bostadsrättsförening gör att du kan njuta av:
Flera pooler, inklusive en uppvärmd.
Tennisbanor.
Vårdade grönområden.
En säker, lugn miljö och bara några steg från strandpromenaden.
Denna egendom går bortom att vara en bostad: det är ett sätt att leva vid havet, där ljudet av vågorna utgör en del av vardagen.

Plats

Laguna Beach, Torrox, Málaga Platsen har inte angetts.

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

2 699 € per månad*

+ 61 200 € skatter (59 500 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 8599663

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Torre del Mar, Vélez-Málaga - 950 000 € (Ref: 9603265) 3 sovrum Lägenhet till salu i Torre del Mar, Vélez-Málaga med pool garage - 799 900 € (Ref: 9819992) 2 sovrum Lägenhet till salu i Cotobro, Almuñécar - 675 000 € (Ref: 9303171) 3 sovrum Lägenhet till salu i Rincón de la Victoria - 650 000 € (Ref: 9506575)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Torrox
  5. Torrox-Costa
  6. Laguna Beach
  7. 3 sovrum Lägenhet till salu i Laguna Beach, Torrox med pool - 850 000 € (Ref: 8599663)
Samtal