Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Pulpí Advokat / juridiskt ombud i Aguilas Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Advokat / juridiskt ombud i Valencia Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Lugo Advokat / juridiskt ombud i Málaga Fastighetsmäklare i Conil de la Frontera Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Jaén Fastighetsmäklare i Calvià Fastighetsmäklare i Marbella Fastighetsmäklare i Torre-Pacheco Fastighetsmäklare i Murcia stad
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar, Murcia

  • 299 950 €
  • 84 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

299 950 €

Ref. 8780540

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros - 299 950 € (Ref: 8780540)
1/16

299 950 €

• 84 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Utforska dessa unika bostäder i butiksstil i den nylanserade Fase II, belägna endast 500 meter från de fantastiska stränderna i San Pedro del Pinatar.

Trädgård/Markplan-modell

När du kliver in möts du av en ljus och öppen allrumsdel i anslutning till en matplats. Köket är fullt utrustat och placerat på ett praktiskt sätt nära skjutbara glasdörrar, vilket gör att rikligt med naturligt ljus flödar in. Denna modell har även ett familjebadrum med dusch, toalett och handfat, tillsammans med två rymliga sovrum, där sovrummet/master bedroom har ett eget badrum.

Sista kvar, nyckelfärdigt €299.950

Beläget på den norra kusten vid det välkända Mar Menor, erbjuder San Pedro del Pinatar fantastiska sandstränder, en förtrollande strandpromenad och till och med terapeutiska lerbad. Dessutom är staden prydd med spännande promenadstråk genom Salinas. Fördjupa dig i den livliga atmosfären när du promenerar genom butiker, barer och restauranger som kantar den pittoreska marinan.

Att ta sig till och från San Pedro del Pinatar är smidigt, med två flygplatser på mindre än en timmes avstånd. Alicante Airport ligger bara 55 minuter norrut med bil, och Murcia International Airport ligger endast 30 minuter söderut, och båda erbjuder utmärkta parkeringsmöjligheter, vilket garanterar en stressfri resa.

Tillfredsställ dina shoppingbehov i själva staden, där en lokal marknad hålls varje måndag. Här kan du hitta färska råvaror, trendiga kläder, skor, heminredning och mycket mer. San Pedro del Pinatar erbjuder även ett urval av butiker, med kläder, möbler, smycken och en rad andra lockande produkter. För en större shoppingupplevelse ligger shoppingcentret Dos Mares bekvämt bara en kort bilresa bort, med en stor stormarknad och flera andra butiker. Och missa inte ikoniska La Zenia Boulevard, bara 15 minuters bilresa från San Pedro del Pinatar.

Tillgodose dina kulinariska begär med många barer och restauranger på gångavstånd. Njut av ett brett utbud av smaker, från traditionella spanska tapas till aromatiskt kaffe, för att passa allas önskemål.

För dig som söker äventyr och avkoppling erbjuder marinan och det förtrollande Mar Menor ett brett utbud av vattensporter, inklusive snorkling, vindsurfing och vattenskoterkörning, vilket garanterar oändlig njutning.

Upptäck underverken i San Pedro del Pinatar, där traditionell spansk charm och moderna bekvämligheter samexisterar på ett harmoniskt sätt och erbjuder en oförglömlig upplevelse längs Spaniens vackra kust.

Plats

Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar, Murcia Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2
  • Trädgård
  • Energicertifikat (konsumtion): B

Hur kan vi hjälpa dig?

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

952 € per månad*

+ 25 696 € skatter (23 996 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 8780540

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 249 900 € (Ref: 9835077) 3 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 279 000 € (Ref: 9747847) 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 314 000 € (Ref: 9542864) 1 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 270 000 € (Ref: 8923116)

Annons

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. San Pedro del Pinatar
  5. Los Cuarteros
  6. 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar - 299 950 € (Ref: 8780540)
Samtal