Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i San Pedro del Pinatar Fastighetsmäklare i Sax Fastighetsunderhåll / -skötsel i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Calvià Hypoteksmäklare i Madrid stad Advokat / juridiskt ombud i San Javier Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Fastighetsmäklare i Fuerteventura Fastighetsmäklare i San Miguel de Salinas Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Almuñécar Fastighetsmäklare i Lugo Fastighetsmäklare i Teneriffa
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Parque Central, Estepona, Málaga

  • 360 000 €
  • 83 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

360 000 €

Ref. 9112149

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Estepona med pool - 360 000 € (Ref: 9112149)
1/24

360 000 €

Lägenhet till salu i Parque Central, Estepona, Málaga

  • 83 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Ny bostadsutveckling: priser från 360 000 € till 438 000 €.
Bostäder: 2 - 3.
Badrum: 2 - 2.
Boarea: 83,00 m2 - 103,00 m2.

Den nya bostadsanläggningen med 69 lägenheter med 2 och 3 sovrum har panoramautsikt över golfbanan och vissa bostäder har även utsikt mot havet. Lägenheterna har mycket ljusa ytor tack vare sitt södra och sydvästra läge. Bostadsanläggningen och golfbanan är perfekt integrerade, i en naturnära omgivning med ett spektakulärt landskap.

Lägenheter med stora terrasser.
Bottenvåningar med terrass och trädgård med privat nyttjanderätt.
Våningar på översta plan med terrass och privat solarium.
Inhägnad och privat urbanisering med trädgårdar och gemensam pool.

Detta kännetecknas av hög byggkvalitet samt av nya exklusiva material och design i sina ytskikt.

Lägenheter till salu i Estepona Golf, mitt i Costa del Sol.

- Första fasen till försäljning: 36 lägenheter och takvåningar med 2 och 3 sovrum, integrerade kök i vardagsrummet och 2 badrum.
- Alla bostäder har spektakulär panoramautsikt över golfbanan, kusten och bergen.
- Generösa terrasser med två valbara väderstreck: sydväst och öst.
- Privat bostadsområde med pool och gemensamma trädgårdar.
- Ytskikt av hög kvalitet i enlighet med europeiska byggstandarder.
- Designkök utrustat med glaskeramikhäll, ugn och kylskåp.
- Fullt utrustade badrum, inklusive duschvägg och spegel.
- Klimatanläggning med luftkonditionering, solpaneler, termisk och akustisk ljudisolering, system för naturlig ventilation.
- Privat parkeringsplats utomhus med förberedelse för elbil för varje bostad.
- Energicertifikat av typ B.

Plats

Parque Central, Estepona, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 143 € per månad*

+ 26 900 € skatter (25 200 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9112149

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Parque Central, Estepona med pool - 394 950 € (Ref: 9813918) 1 sovrum Lägenhet till salu i Parque Central, Estepona med pool garage - 375 000 € (Ref: 8531064) 2 sovrum Lägenhet till salu i Parque Central, Estepona med pool garage - 399 000 € (Ref: 8929734) 1 sovrum Lägenhet till salu i Parque Central, Estepona - 350 000 € (Ref: 9614541)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Estepona
  6. Estepona Pueblo
  7. Parque Central
  8. 2 sovrum Lägenhet till salu i Parque Central, Estepona med pool - 360 000 € (Ref: 9112149)
Samtal