Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Costa Cálida Fastighetsmäklare i San Miguel de Salinas Fastighetsmäklare i Altea Hypoteksmäklare i Málaga Fastighetsmäklare i Rojales Fastighetsmäklare i Adeje Fastighetsunderhåll / -skötsel i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Palma de Mallorca Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Torrevieja Advokat / juridiskt ombud i Torrevieja Advokat / juridiskt ombud i Granada Fastighetsmäklare i San Pedro del Pinatar Advokat / juridiskt ombud i Valencia
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Centro ciudad, Javea / Xàbia, Alicante

  • 485 000 €
  • 149 m2
  • 3
  • 2
Fastigheter

485 000 €

Ref. 9118443

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Javea / Xabia med pool garage - 485 000 € (Ref: 9118443)
1/30

485 000 €

Lägenhet till salu i Centro ciudad, Javea / Xàbia, Alicante

  • 149 m2
  • 3
  • 2

Beskrivning

Lägenhet med 149 m² byggyta, 3 sovrum, 2 badrum, 0 gästtoaletter, gott skick, hörnläge, centralt läge – perfekt väderstreck – inflyttningsklar – möbler ingår – nära allt utan att behöva köra bil.

Upplev den perfekta balansen mellan samtida stil och den medelhavska andan i denna sofistikerade lyxlägenhet med söderläge. Belägen strategiskt mellan det charmiga Gamla Stan i Jávea och det livliga området vid Puerto, erbjuder denna bostad, byggd 2023, en oöverträffad kombination av modernt välbefinnande, förstklassiga material och ett oslagbart läge, bara några minuter från restauranger, service och stranden.

Höjdpunkter:
3 rymliga sovrum: Lägenheten har 3 rum i mycket bra storlek, där master bedroom har eget badrum och de andra två sovrummen i sin tur också har bra storlek och delar det andra badrummet.
2 designade badrum: Med moderna, eleganta ytskikt och material av hög kvalitet.
Öppen kökslösning: Utrustat med moderna och högkvalitativa vitvaror, med en perfekt planlösning och anslutet till det stora vardagsrummet/matsalen, idealiskt för en samtida livsstil.
Centrerad klimatanläggning: Centraliserat värme- och luftkonditioneringssystem via kanaler för optimal komfort under alla årets årstider.
Två privata terrasser: Perfekta för att koppla av i solen eller äta middag utomhus med fri utsikt och vyer över området för trädgård och pool.
Gemensam pool och grönområden: En välskött och exklusiv miljö för att njuta av det fantastiska klimat som Jávea erbjuder.
Garageplats under markplan och förråd: Maximal säkerhet, automatiska portar och total bekvämlighet, där du får direkt tillgång via hiss från garaget till dörren till ditt nya hem.
Möbler ingår: Denna bostad utgör en unik möjlighet både för dig som vill bosätta dig permanent i Jávea och för dig som söker en högklassig tillflyktsort.
Tack vare sitt söderläge fylls bostaden med naturligt ljus hela dagen och låter dig njuta av spektakulära solnedgångar från hemmets bekvämlighet. Dessutom har den två terrasser med olika väderstreck, så att du kan välja om du vill njuta av solen eller skuggan.

Plats

Centro ciudad, Javea / Xàbia, Alicante Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2
  • Byggt år: 2023

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 540 € per månad*

+ 50 200 € skatter (48 500 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9118443

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Javea / Xàbia med pool - 385 000 € (Ref: 9616074) 3 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Javea / Xàbia med pool - 430 000 € (Ref: 9788377) 3 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Javea / Xàbia med pool - 485 000 € (Ref: 9625650) 2 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Javea / Xàbia med pool - 385 000 € (Ref: 9625658)

Annons

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Javea / Xàbia
  6. Centro ciudad
  7. 3 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Javea / Xàbia med pool garage - 485 000 € (Ref: 9118443)
Samtal