Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Rábade Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Hypoteksmäklare i Marbella Besiktningsmän i Barx Fastighetsmäklare i Elche / Elx Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Jaén Arkitekter / Arkitektdesign i Valencia Advokat / juridiskt ombud i Aguilas Fastighetsmäklare i San Miguel de Salinas Fastighetsmäklare i Costa Tropical Fastighetsmäklare i Montserrat Fastighetsmäklare i Granada Fastighetsmäklare i Sayalonga
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Pliego, Murcia

  • 100 000 €
  • 110 m2
  • 3
  • 1
Fastigheter

100 000 €

Ref. 9308371

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Pliego med garage - 100 000 € (Ref: 9308371)
1/18

100 000 €

Lägenhet till salu i Pliego, Murcia

  • 110 m2
  • 3
  • 1

Beskrivning

Denna rymliga och ljusa lägenhet på 110 m², belägen i ett lugnt och väl anslutet område i Pliego (Murcia). Fastigheten säljs fullt möblerad, inklusive kompletta möbler, vitvaror, luftkonditionering och ett brett utbud av komfortfunktioner, vilket gör den till ett nyckelfärdigt alternativ, redo att flyttas in från dag ett.

Fastigheten har tre sovrum, ett komplett badrum, ett vardagsrum med matplats, ett separat kök med tvättstuga, ett skafferi och centralvärme. Den har också luftkonditionering i flera rum och Rointe-radiatorer med låg förbrukning i hela lägenheten.

Ett privat garage på 35 m² och ett förråd på 15 m² ingår, utrustat med vattentank, tryckpump, vattenavhärdare, extra kylskåp, frysbox och motoriserad port, vilket ger ett betydande mervärde jämfört med andra fastigheter i området.

Inkluderad möblering (sammanfattning av komplett inventarie):

Vardagsrum/matsal: 3+2 soffor, vitrinskåp, bord med stolar, luftkonditionering, gardiner och lampa.

Master bedroom: 4-dörrars garderob, säng med förvaringsbänk, sminkbord, Rointe-element.

Subsudrum: dubbelsängar med utdragbar säng, garderober, skrivbord, Rointe-element.

Badrum: kommod, skåp, duschvägg, Rointe-element.

Utrustat kök: keramikhäll, ugn, kylskåp, diskmaskin, mikrovågsugn, bord med stolar.

Grovkök: bord med fåtöljer, inbyggd garderob, tvättmaskin, torktumlare, vattentank.

Garage/förråd: kylskåp, frysbox, motoriserad port, vattenavhärdare och tryckvattentank.

En exceptionell fastighet tack vare sin möblering, extra utrymmen och utmärkta skick. Perfekt som permanentboende eller investering i ett av kommunens mest eftertraktade områden.

Plats

Pliego, Murcia Platsen har inte angetts.

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 1
  • Byggtomt: 0 m2
  • Byggt år: 1992
  • Parkering/Garage
  • Luftkonditionering
  • Uppvärmning
  • Energieffektivitetsgradering: Pågår

Hur kan vi hjälpa dig?

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

317 € per månad*

+ 9 700 € skatter (8 000 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9308371

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

1 sovrum Lägenhet till salu i Alhama de Murcia med garage - 89 900 € (Ref: 9832927) 2 sovrum Lägenhet till salu i Archena med garage - 98 215 € (Ref: 9468555) 3 sovrum Lägenhet till salu i Ceutí - 98 900 € (Ref: 9798496) 1 sovrum Lägenhet till salu i Villanueva del Río Segura med pool - 106 000 € (Ref: 9645234)

Annons

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Pliego
  4. 3 sovrum Lägenhet till salu i Pliego med garage - 100 000 € (Ref: 9308371)
Samtal