Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Murcia stad Hypoteksmäklare i Madrid stad Fastighetsmäklare i San Fulgencio Fastighetsmäklare i Pliego Fastighetsmäklare i Barcelona Fastighetsmäklare i Madrid stad Advokat / juridiskt ombud i Costa Tropical Fastighetsmäklare i Artà Fastighetsmäklare i Torre-Pacheco Advokat / juridiskt ombud i Costa Cálida Advokat / juridiskt ombud i Torrevieja Advokat / juridiskt ombud i Javea / Xàbia Fastighetsmäklare i Adeje Advokat / juridiskt ombud i Ayamonte
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Bel-Air, Estepona, Málaga

  • 890 000 €
  • 123 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

890 000 €

Ref. 9359139

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Bel-Air med pool - 890 000 € (Ref: 9359139)
1/11

890 000 €

Lägenhet till salu i Bel-Air, Estepona, Málaga

  • 123 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Priser från 890,000 € till 2,100,000 €. Sovrum: 2 - 4. Badrum: 2 - 4.5. Byggt: 123.00 m2 - 213.00 m2.

Denna samling omfattar 22 ekologiska bostäder, inspirerade av den organiska elegansen i naturliga former. Belägen i Bel Air, på New Golden Mile, kombinerar den den kosmopolitiska energin i Marbella med den andalusiska charmen i Estepona och erbjuder en fristad omgiven av natur.

Varje bostad har utformats för att erbjuda avskildhet, lugn och en känsla av samhörighet, med generösa terrasser och en integration mellan inomhus- och utomhusytor, samt utsikt över det medelhavsinspirerade landskapet.

Bostadstyper:

- Lägenheter i markplan med upphöjt läge: privata terrasser med havsutsikt.
- Cove Apartments: generösa terrasser mot poolen, omgivna av frodig vegetation.
- Vista Apartments: terrasser som omsluter bostaden med panoramautsikt, idealiska för att ta emot gäster.
- Penthouses: rymliga solarium med utomhuskök och privat jacuzzi med havsutsikt.

Projektet satsar på modern hållbarhet, med ett system för uppsamling av dagvatten för bevattning av trädgårdar och en ekologisk landskapsdesign. Bostäderna har exklusiva ytmaterial, domotikteknik och interiörer med neutrala, stora porslinskakel i storformat, halkfria golv på terrasser, väggar i Dover White och premium-badrum med smarta LED-spegelar, duschar med temperaturstyrning och smarta WC-stolar.

Invånarna får tillgång till anläggningar i boutique-stil, inklusive ett wellnessområde med bastu och ångbad, lounge för coworking, concierge-service och en pool i strandkänsla omgiven av noggrant utformade medelhavsträdgårdar.

Det är mer än en bostad: en fristad för komfort, balans och välbefinnande, där natur, design och livsstil samexisterar i harmoni.

Plats

Bel-Air, Estepona, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

2 826 € per månad*

+ 64 000 € skatter (62 300 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9359139

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Bel-Air, Estepona med pool garage - 780 000 € (Ref: 8834633) 2 sovrum Lägenhet till salu i Bel-Air, Estepona med pool garage - 815 000 € (Ref: 9565939) 3 sovrum Lägenhet till salu i Bel-Air, Estepona med pool garage - 990 000 € (Ref: 9797582) 2 sovrum Lägenhet till salu i Bel-Air, Estepona med pool garage - 985 000 € (Ref: 9352229)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Estepona
  6. New Golden Mile
  7. Benamara - Atalaya
  8. Bel-Air
  9. 2 sovrum Lägenhet till salu i Bel-Air, Estepona med pool - 890 000 € (Ref: 9359139)
Samtal