Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Cómpeta Hypoteksmäklare i Costa del Sol Fastighetsmäklare i Barcelona Advokat / juridiskt ombud i Costa Almería Fastighetsmäklare i Salobreña Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Sax Advokat / juridiskt ombud i Dénia Advokat / juridiskt ombud i Costa Valencia Fastighetsunderhåll / -skötsel i Calpe / Calp Fastighetsmäklare i Sayalonga Fastighetsmäklare i Benitachell / Benitatxell Fastighetsmäklare i Barcelona stad Fastighetsmäklare i San Javier
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i El Chaparral - La Siesta - La Torreta, Torrevieja, Alicante

  • 395 000 €
  • 100 m2
  • 3
  • 2
  • 192 m 2
Fastigheter

395 000 €

Ref. 9459513

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Torrevieja med pool garage - 395 000 € (Ref: 9459513)
1/31

395 000 €

• 100 m2
  • 3
  • 2
  • 192 m 2

Beskrivning

Sunset Village i Torrevieja är en ny utveckling med 172 moderna lägenheter belägna i det centrala området La Siesta, nära ett stort antal bekvämligheter, inklusive barer, butiker, restauranger, stormarknader och köpcentret Habaneras.

Vi erbjuder bostäder med 2 och 3 sovrum: i bottenvåningen med privat trädgård, på mellanplan med rymlig solterrass och i vindsvåningar med rymlig terrass/solterrass. Denna exklusiva bostadsutveckling har vackra gemensamma trädgårdar med pool, barnpool, hissar från alla våningar, padelbana, lekplats för barn, gym, bastu och inomhus spa. Varje bostad inkluderar förinstallation för luftkonditionering kyla/värme via kanaler, ett fullt utrustat kök med vitvaror, bevakad underjordisk parkering och förråd.

Denna imponerande vindsvåning består av ett rymligt vardagsrum med skjutdörrar som leder ut till den soliga terrassen, ett modernt kök med vitvaror som ugn, glaskeramikhäll, fläkt, kyl/frys, tvättmaskin och diskmaskin, en tvättavdelning, ett master bedroom med inbyggda garderober och eget badrum, två ytterligare sovrum som också har inbyggda garderober samt ett fullt utrustat gästbadrum. Trappan leder till den privata solterrassen på taket, där du kan njuta av solen hela dagen.

Torrevieja är en livlig stad året runt, med flera stränder med blå flagg och ett livligt nattliv med ett stort utbud av barer och restauranger. Det finns en marknad varje torsdag och en strandpromenad där man kan hitta traditionella tapas och vinbarer.

Plats

El Chaparral - La Siesta - La Torreta, Torrevieja, Alicante Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 192 m2
  • Byggtomt: 192 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 254 € per månad*

+ 41 200 € skatter (39 500 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9459513

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i El Chaparral - La Siesta - La Torreta, Torrevieja med pool garage - 349 990 € (Ref: 9487921) 2 sovrum Lägenhet till salu i El Chaparral - La Siesta - La Torreta, Torrevieja med pool - 337 000 € (Ref: 7990050) 3 sovrum Lägenhet till salu i El Chaparral - La Siesta - La Torreta, Torrevieja med pool garage - 390 000 € (Ref: 9499083) 3 sovrum Lägenhet till salu i El Chaparral - La Siesta - La Torreta, Torrevieja med pool - 410 000 € (Ref: 7990054)

Annons

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Torrevieja
  6. El Chaparral - La Siesta - La Torreta
  7. 3 sovrum Lägenhet till salu i El Chaparral - La Siesta - La Torreta, Torrevieja med pool garage - 395 000 € (Ref: 9459513)
Samtal