Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Fastighetsmäklare i Costa de la Luz Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Conil de la Frontera Fastighetsmäklare i Casares Fastighetsmäklare i Madrid stad Advokat / juridiskt ombud i Costa Cálida Fastighetsmäklare i Almuñécar Advokat / juridiskt ombud i Javea / Xàbia Fastighetsmäklare i Arona Arkitekter / Arkitektdesign i Costa Valencia Advokat / juridiskt ombud i Huelva Fastighetsmäklare i San Pedro del Pinatar Fastighetsmäklare i Torre-Pacheco
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Noroeste, Santa Pola, Alicante

  • 338 000 €
  • 127 m2
  • 3
  • 2
  • 155 m 2
Fastigheter

338 000 €

Ref. 9459520

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Santa Pola med pool garage - 338 000 € (Ref: 9459520)
1/20

338 000 €

Lägenhet till salu i Noroeste, Santa Pola, Alicante

  • 127 m2
  • 3
  • 2
  • 155 m 2

Beskrivning

Sea Essence är en kampanj med nybyggda lyxlägenheter belägen i Santa Pola, endast 1 km från den vackra stranden. Denna exklusiva satsning erbjuder imponerande gemensamma trädgårdar med pool, gym, och varje lägenhet inkluderar privat parkering samt ett fullt utrustat kök med vitvaror.

Det finns alternativ med 1, 2 eller 3 sovrum: i bottenplan med trädgård, på mellanplan med terrass och en vindsvåning med privat solarium på taket. Denna lägenhet med två sovrum har ett vardagsrum med dörrar som leder ut till den stora terrassen med utsikt över den gemensamma poolen, ett öppet kök med inbyggda vitvaror som inkluderar ugn, glashäll, fläkt, kyl/frys, diskmaskin, tvättmaskin och mikrovågsugn, matplats, ett master bedroom med inbyggda garderober och eget badrum, två extra dubbla sovrum samt ett gästbadrum.

Santa Pola är en charmig kuststad med ett brett utbud av service, såsom butiker, stormarknader, barer och restauranger. Den internationella flygplatsen i Alicante ligger bara 15 minuter med bil och den vackra staden Alicante ligger endast 25 minuter bort.

Plats

Noroeste, Santa Pola, Alicante Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 155 m2
  • Byggtomt: 155 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 073 € per månad*

+ 35 500 € skatter (33 800 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9459520

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Noroeste, Santa Pola med garage - 340 000 € (Ref: 9780324) 2 sovrum Lägenhet till salu i Noroeste, Santa Pola med pool garage - 313 000 € (Ref: 9459519) 5 sovrum Lägenhet till salu i Playa Tamarit - Playa Lissa, Santa Pola med garage - 334 900 € (Ref: 9243656) 3 sovrum Lägenhet till salu i Gran Playa, Santa Pola - 320 000 € (Ref: 9153223)

Annons

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Santa Pola
  6. Santa Pola Ciudad
  7. Noroeste
  8. 3 sovrum Lägenhet till salu i Noroeste, Santa Pola med pool garage - 338 000 € (Ref: 9459520)
Samtal