Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Barcelona stad Fastighetsmäklare i Alcalá la Real Advokat / juridiskt ombud i Aguilas Fastighetsmäklare i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Casares Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Costa de la Luz Fastighetsmäklare i Sax Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Roses Advokat / juridiskt ombud i Costa Almería Besiktningsmän i Valencia stad Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Fastighetsmäklare i Cómpeta
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i La Moraleja, Alcobendas, Madrid

  • 1 390 000 €
  • 195 m2
  • 4
  • 3
Fastigheter

1 390 000 €

Ref. 9481199

Samtal
  • 4 sovrum Lägenhet till salu i La Moraleja med pool - 1 390 000 € (Ref: 9481199)
1/42

1 390 000 €

Lägenhet till salu i La Moraleja, Alcobendas, Madrid

  • 195 m2
  • 4
  • 3

Beskrivning

Bostaden presenterar denna exklusiva, totalrenoverade lyxlägenhet i El Encinar de los Reyes, ett av de mest eftertraktade bostadsområdena i norra Madrid. Bostaden ligger i en privat urbanisering med 24-timmars säkerhet, pool, padelbana och stora grönområden, bara några meter från Centro Comercial El Encinar.

Denna lägenhet i El Encinar de los Reyes, helt renoverad och mycket ljus, utmärker sig genom ett rymligt vardagsrum-matsal med stora fönsterpartier, fri utsikt över trädgårdarna och direkt utgång till en spektakulär terrass på 45 m², perfekt för att njuta av utomhusmåltider, sociala sammankomster eller avkopplande stunder i en lugn och grön miljö.

Bostaden har ett modernt, fristående och fullt utrustat kök, utformat för maximal funktionalitet. Den erbjuder en separat tvättstuga samt ett serviceutrymme med badrum, ett mycket eftertraktat mervärde i lägenheter i denna kategori.

Sovdelen består av tre rymliga och ljusa sovrum, alla med inbyggda garderober på mått, samt två fullständiga badrum, där master bedroom är ett svitrum.

Bland utförandet märks individuell uppvärmning med naturgas, luftkonditionering, automatiska persienner och markiser, samt material i högklass i hela bostaden.
Fastigheten inkluderar två garageplatser med direkt tillgång samt ett förråd, en kombination som är särskilt högt värderad i El Encinar de los Reyes.

Huvudsakliga egenskaper:

• Totalrenoverad lyxlägenhet

• 4 sovrum | 3 badrum (master bedroom i svit)

• Terrass på 45 m²

• Separat kök + tvättstuga

• 2 garageplatser

• Förråd

• Privat urbanisering

• 24h-säkerhet, pool och padel

Att bo i El Encinar de los Reyes:

Beläget endast 11,8 km från centrala Madrid är El Encinar de los Reyes synonymt med exklusivitet, säkerhet och livskvalitet. Den familjära atmosfären, breda avenyer, grönområden och närheten till La Moraleja gör det till en idealisk plats för dig som söker lugn utan att kompromissa med en utmärkt anslutning till huvudstaden.

En renoverad lägenhet med terrass, garage och premium-urbanisering, redo att flytta in.

Några av dessa bilder har behandlats med I.A. och kan inte stämma med verkligheten.

Kan du tänka dig att bo här?

Nº AICAT: 8446

Plats

La Moraleja, Alcobendas, Madrid Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 4
  • Badrum: 3
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

4 414 € per månad*

+ 85 100 € skatter (83 400 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9481199

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

5 sovrum Lägenhet till salu i La Moraleja, Alcobendas med pool - 1 560 000 € (Ref: 9836678) 4 sovrum Lägenhet till salu i La Moraleja, Alcobendas med pool - 1 550 000 € (Ref: 9714948) 3 sovrum Lägenhet till salu i La Moraleja, Alcobendas med pool - 1 595 000 € (Ref: 9634592) 5 sovrum Lägenhet till salu i Valverde, Madrid stad med pool - 1 490 000 € (Ref: 9719976)

Annons

  1. Spanien
  2. Madrid
  3. Alcobendas
  4. La Moraleja
  5. 4 sovrum Lägenhet till salu i La Moraleja, Alcobendas med pool - 1 390 000 € (Ref: 9481199)
Samtal