Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Besiktningsmän i Valencia stad Fastighetsmäklare i Salobreña Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Alcalá la Real Advokat / juridiskt ombud i San Javier Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Gran Canaria Fastighetsmäklare i Girona Fastighetsmäklare i Los Alcázares Fastighetsmäklare i Costa Brava Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Costa Almería Fastighetsmäklare i Cádiz Fastighetsmäklare i Madrid stad
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Centro ciudad, Fuengirola, Málaga

  • 759 000 €
  • 110 m2
  • 3
  • 3
Fastigheter

759 000 €

Ref. 9539964

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Fuengirola med pool - 759 000 € (Ref: 9539964)
1/36

759 000 €

Lägenhet till salu i Centro ciudad, Fuengirola, Málaga

  • 110 m2
  • 3
  • 3

Beskrivning

Lägenhet i Fuengirola

Presenterad i det prestigefyllda området El Higuerón, i Fuengirola, Málaga, erbjuder denna moderna lägenhet en idealisk kombination av komfort, rymlighet och ett privilegierat läge. Bostaden ligger i en etablerad bostadsmiljö, känd för sin lugn och närhet till service, stränder och utmärkta förbindelser med resten av Costa del Sol.

Fastigheten har en boyta på 157 m², varav 110 m² avser den inre ytan, fördelad på ett effektivt sätt för att maximera ljusinsläpp och funktionalitet. Lägenheten har tre sovrum, inklusive ett master bedroom med eget badrum. Det andra sovrummet har också ett eget badrum, vilket ger avskildhet och komfort. Dessutom tillkommer tre kompletta badrum, utformade med material av hög kvalitet och moderna ytskikt.

En av höjdpunkterna med denna bostad är den stora terrassen på 47 m², perfekt för att njuta av Medelhavsklimatet och trevliga stunder utomhus. De boende har tillgång till en gemensam pool och gemensam trädgård, idealiska för fritid och avkoppling i en trygg och välskött miljö.

Lägenheten inkluderar också en privat parkeringsplats i garage, vilket tillför ytterligare värde i form av komfort och säkerhet. Sammanfattningsvis är detta ett tillfälle för dig som söker en rymlig, välutrustad bostad, belägen i ett av de mest eftertraktade områdena på Costa del Sol.

Plats

Centro ciudad, Fuengirola, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 3
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

2 410 € per månad*

+ 54 830 € skatter (53 130 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9539964

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Fuengirola med pool - 845 000 € (Ref: 9480347) 2 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Fuengirola med pool - 736 000 € (Ref: 9480226) 4 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Fuengirola med pool - 720 000 € (Ref: 9539926) 3 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Fuengirola med pool garage - 795 000 € (Ref: 9539985)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Fuengirola
  6. Centro ciudad
  7. 3 sovrum Lägenhet till salu i Centro ciudad, Fuengirola med pool - 759 000 € (Ref: 9539964)
Samtal