Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Rábade Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Hypoteksmäklare i Marbella Besiktningsmän i Barx Fastighetsmäklare i Elche / Elx Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Jaén Arkitekter / Arkitektdesign i Valencia Advokat / juridiskt ombud i Aguilas Fastighetsmäklare i San Miguel de Salinas Fastighetsmäklare i Costa Tropical Fastighetsmäklare i Montserrat Fastighetsmäklare i Granada Fastighetsmäklare i Sayalonga
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Valle Romano Golf, Estepona, Málaga

  • 304 000 €
  • 105 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

304 000 €

Ref. 9672489

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Estepona med pool garage - 304 000 € (Ref: 9672489)
1/9

304 000 €

Lägenhet till salu i Valle Romano Golf, Estepona, Málaga

  • 105 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Välkommen till Etherna Homes, en elegant bostadsanläggning intill Valle Romano Golf Club i Estepona. Denna enastående utveckling erbjuder 135 lägenheter i konfigurationer med 1, 2 eller 3 sovrum, och alla har en modern design. Varje bostad är genomtänkt placerad för att vetta mot söder, vilket maximerar dagsljuset och förhöjer din njutning av soliga dagar.

Lägenheter på markplan har privata trädgårdar, medan takvåningarna har stora solarium, perfekta för solbad och för att njuta av hänförande solnedgångar över Estepona. Etherna Homes är mer än bara en plats att bo; det symboliserar ett livsstilsval. Boende har tillgång till enastående gemensamma faciliteter, inklusive en simbassäng med solterrass, ett toppmodernt gym och vackert anlagda trädgårdar fyllda med inhemska växter som fångar känslan av Costa del Sol-liv.

Anläggningen har inhägnad tillträde för att ge extra säkerhet och integritet. Etherna Homes är ett utmärkt alternativ för dig som söker ett modernt, tryggt boende med enastående bekvämligheter i en hänförande miljö.

Plats

Valle Romano Golf, Estepona, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

965 € per månad*

+ 22 980 € skatter (21 280 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9672489

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

1 sovrum Lägenhet till salu i Valle Romano Golf, Estepona med pool garage - 307 000 € (Ref: 9565892) 1 sovrum Lägenhet till salu i Valle Romano Golf, Estepona med pool garage - 289 000 € (Ref: 9751649) 1 sovrum Lägenhet till salu i Valle Romano Golf, Estepona med pool - 259 000 € (Ref: 9565853) 2 sovrum Lägenhet till salu i Valle Romano Golf, Estepona med pool garage - 302 000 € (Ref: 8916516)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Estepona
  6. Costa Natura
  7. Valle Romano Golf
  8. 2 sovrum Lägenhet till salu i Valle Romano Golf, Estepona med pool garage - 304 000 € (Ref: 9672489)
Samtal