Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Antigua Advokat / juridiskt ombud i Ayamonte Fastighetsmäklare i Cádiz Advokat / juridiskt ombud i Valencia Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Sax Fastighetsmäklare i Málaga stad Advokat / juridiskt ombud i Huelva Fastighetsmäklare i Málaga Advokat / juridiskt ombud i Costa del Sol Fastighetsmäklare i Alicante Fastighetsmäklare i Mallorca Fastighetsmäklare i Costa Brava
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar, Murcia

  • 278 000 €
  • 78 m2
  • 2
  • 2
  • 134 m 2
Fastigheter

278 000 €

Ref. 9708186

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros med pool garage - 278 000 € (Ref: 9708186)
1/26

278 000 €

• 78 m2
  • 2
  • 2
  • 134 m 2

Beskrivning

Bostadskomplexet Sol y Playa 2 är ett exklusivt projekt med lägenheter av hög klass, beläget endast 500 meter från stranden, strandpromenaden, småbåtshamnen och alla barer, butiker och restauranger i Lo Pagán.

Det finns möjlighet att välja mellan lägenheter i markplan med privat trädgård, lägenheter på våningsplan med terrass eller ateljéer med privat solarium på takterrassen.

Lägenheterna är färdigställda enligt de högsta standarderna och inkluderar förberedd installation för luftkonditionering kyla/värme, ett modernt kök, privat parkering och förråd. Dessutom har de vackra gemensamma trädgårdar med pool.

Denna exklusiva takvåning med två sovrum består av ett öppet vardagsrum med skjutdörrar som öppnar mot terrassen, ett matrum, ett modernt kök, ett master bedroom med inbyggda garderober och ett eget badrum samt ett annat dubbelrum med inbyggda garderober och ett komplett badrum. Trappan leder upp till ett privat solarium på taket där du kan njuta av solen hela dagen.

Lo Pagán är en livlig kustort med en vacker småbåtshamn, en strandpromenad och ett stort urval av barer, butiker och restauranger. Den livliga staden San Pedro del Pinatar och köpcentret Dos Mares ligger bara några minuter med bil. För golfälskare ligger lägenheterna endast 10 minuter med bil från golfbanorna Lo Romero och Roda.

Plats

Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar, Murcia Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 134 m2
  • Byggtomt: 134 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

882 € per månad*

+ 23 940 € skatter (22 240 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9708186

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool garage - 293 900 € (Ref: 9289504) 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 249 900 € (Ref: 9835077) 3 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 263 000 € (Ref: 9659577) 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool garage - 231 900 € (Ref: 9813402)

Annons

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. San Pedro del Pinatar
  5. Los Cuarteros
  6. 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool garage - 278 000 € (Ref: 9708186)
Samtal