Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i San Pedro del Pinatar Fastighetsmäklare i Sax Fastighetsunderhåll / -skötsel i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Calvià Hypoteksmäklare i Madrid stad Advokat / juridiskt ombud i San Javier Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Fastighetsmäklare i Fuerteventura Fastighetsmäklare i San Miguel de Salinas Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Almuñécar Fastighetsmäklare i Lugo Fastighetsmäklare i Teneriffa
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Torreblanca, Fuengirola, Málaga

  • 765 000 €
  • 180 m2
  • 3
  • 2
  • 180 m 2
Fastigheter

765 000 €

Ref. 9735194

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Fuengirola med pool - 765 000 € (Ref: 9735194)
1/28

765 000 €

Lägenhet till salu i Torreblanca, Fuengirola, Málaga

  • 180 m2
  • 3
  • 2
  • 180 m 2

Beskrivning

Nyckelfärdig takvåning med panoramautsikt i Fuengirola Malaga
Denna vackra takvåning har tre sovrum, två badrum, ett modernt kök i öppen planlösning och ett rymligt vardagsrum som vetter mot en 55 kvm terrass i sydvästläge. Härifrån kan du njuta av en hisnande panoramautsikt över Medelhavet och de omgivande bergen.
Denna takvåning ligger i ett gated komplex och erbjuder exceptionella gemensamma faciliteter, inklusive en pool, jacuzzi, bastu, anlagda trädgårdar, ett gym och en grillplats. Det kommer också med den extra bekvämligheten med en privat parkeringsplats och ett förråd.
Denna härliga takvåning ligger i Fuengirola, Málaga, en livlig kuststad på Spaniens Costa del Sol, känd för sina långa stränder och rika kulturarv.
Málaga, i det lugna bostadsområdet Torreblanca. Den berömda staden Marbella ligger bara 36 km bort, och Málagas internationella flygplats ligger bara 20 km från boendet. Fuengirolas livliga stadskärna, som erbjuder bekvämligheter som stormarknader, restauranger och apotek, ligger 5 km bort, och sandstränderna ligger bara 2 km från din dörr.
Cadastral number: AGP-0946

Plats

Torreblanca, Fuengirola, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 180 m2
  • Byggtomt: 180 m2
  • Våningar: 1
  • Byggt år: 2019

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

2 429 € per månad*

+ 55 250 € skatter (53 550 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9735194

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Torreblanca, Fuengirola med pool garage - 675 000 € (Ref: 9760199) 2 sovrum Lägenhet till salu i Torreblanca, Fuengirola med pool garage - 725 000 € (Ref: 9205812) 3 sovrum Lägenhet till salu i Las Gaviotas - Carvajal, Fuengirola med pool garage - 680 000 € (Ref: 9691401) 3 sovrum Lägenhet till salu i Las Gaviotas - Carvajal, Fuengirola med pool garage - 809 000 € (Ref: 9691400)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Fuengirola
  6. Torreblanca
  7. 3 sovrum Lägenhet till salu i Torreblanca, Fuengirola med pool - 765 000 € (Ref: 9735194)
Samtal