Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i San Pedro del Pinatar Fastighetsmäklare i Barcelona stad Fastighetsmäklare i Sayalonga Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Barcelona Hypoteksmäklare i Madrid stad Fastighetsmäklare i Guardamar del Segura Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Benitachell / Benitatxell Advokat / juridiskt ombud i Orihuela Fastighetsmäklare i San Miguel de Salinas Fastighetsmäklare i Elche / Elx
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Hacienda del Alamo, Fuente Alamo de Murcia, Murcia

  • 175 000 €
  • 89 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

175 000 €

Ref. 9815336

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Hacienda del Alamo med garage - 175 000 € (Ref: 9815336)
1/24

175 000 €

• 89 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Beläget inom eftertraktade El Oasis, erbjuder denna vackert underhållna hörnlägenhet med 2 sovrum och 2 badrum en idealisk kombination av komfort, avskildhet och modernt medelhavsliv. Med 89 kvm boyta får bostaden en ljus och luftig planlösning, förstärkt av det faktum att den är en hörnlägenhet, vilket ger extra naturligt ljus och en större känsla av rymd i hela bostaden.

Interiören är genomtänkt utformad och säljs fullt möblerad. Den har ett modernt öppet vardagsrums- och matplatsområde som flyter sömlöst vidare till den yttre terrassen. Båda sovrummen är generöst tilltagna, och de två badrummen är färdigställda enligt hög standard, vilket ger både stil och praktisk funktion.

En utmärkande egenskap hos detta hem är den rymliga privata terrassen, komplett med en egen plungepool—perfekt för att svalka dig under varma dagar eller njuta av avkopplande kvällar i total avskildhet. Oavsett om du underhåller gäster eller bara kopplar av, så lyfter denna utomhusyta verkligen den livsstil som erbjuds.

Perfekt som semesterbostad, investeringsfastighet eller permanent boende—lägenheten är redo att flytta in i och njuta av från första dagen.

Plats

Hacienda del Alamo, Fuente Alamo de Murcia, Murcia Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2
  • Parkering/Garage
  • Gemensam trädgård
  • Terrass/Balkong
  • Monterade garderober
  • Energieffektivitetsgradering: Pågår

Hur kan vi hjälpa dig?

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

555 € per månad*

+ 15 700 € skatter (14 000 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9815336

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Hacienda del Alamo, Fuente Alamo de Murcia med garage - 199 950 € (Ref: 9643491) 2 sovrum Lägenhet till salu i Hacienda del Alamo, Fuente Alamo de Murcia med garage - 155 000 € (Ref: 9688741) 2 sovrum Lägenhet till salu i Hacienda del Alamo, Fuente Alamo de Murcia med garage - 170 000 € (Ref: 9805696) 2 sovrum Lägenhet till salu i Hacienda del Alamo, Fuente Alamo de Murcia med garage - 200 000 € (Ref: 8987963)

Annons

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. Fuente Alamo de Murcia
  5. Hacienda del Alamo
  6. 2 sovrum Lägenhet till salu i Hacienda del Alamo, Fuente Alamo de Murcia med garage - 175 000 € (Ref: 9815336)
Samtal