Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Los Alcázares Advokat / juridiskt ombud i Granada Advokat / juridiskt ombud i Aguilas Fastighetsmäklare i Rábade Fastighetsmäklare i Almuñécar Fastighetsmäklare i Ibiza Fastighetsmäklare i Cádiz Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Alcaucín Fastighetsmäklare i Costa del Sol Advokat / juridiskt ombud i Huelva Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Costa Brava Hypoteksmäklare i Madrid stad
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar, Murcia

  • 257 000 €
  • 99 m2
  • 2
  • 1
Fastigheter

257 000 €

Ref. 9819032

Samtal
  • 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros med pool garage - 257 000 € (Ref: 9819032)
1/21

Tillhandahålls av

Anveran Real Estate Anveran Real Estate

257 000 €

• 99 m2
  • 2
  • 1

Beskrivning

Bara 200 meter från stranden har denna exceptionella lägenhet på 99 m² renoverats till högsta nivå och kombinerar maximal komfort med en sofistikerad stil. Varje detalj har utformats omsorgsfullt för att skapa ett lyxigt och funktionellt hem, idealiskt för att bo året runt eller som en exklusiv semesterbostad. Den har 2 rymliga sovrum, ett ljust vardagsrum och ett separat, fullt utrustat kök med förstklassiga vitvaror: tvätt/tork, diskmaskin, ugn, mikrovågsugn, kylskåp, vinkyl/vinoteca för 36 flaskor, kaffebryggare, avfallskvarn samt ett vattenfiltreringssystem för hela bostaden. Den har ljudisolering i väggar och fönster, golvvärme och central luftkonditionering A++ med styrning via mobil. Inkluderar automatiska persienner (med extra förstärkta markiser på balkongen), dörrar utan trösklar med tyst stängning, fönster med tvåglas med ljusreflektion, larm och övervakningskameror. Säljs möblerad med ytbehandlingar av hög kvalitet. Dessutom erbjuder den en privat terrass på solarium, en parkeringsplats i underjordiskt garage samt tillgång till en välskött byggnad med hiss och gemensam pool.

Plats

Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar, Murcia Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 1
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

816 € per månad*

+ 22 260 € skatter (20 560 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontrollera felen ovan

Ref. 9819032

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 249 900 € (Ref: 9835077) 1 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 201 000 € (Ref: 9733991) 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 211 000 € (Ref: 9733989) 3 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool - 263 000 € (Ref: 9659577)

Annons

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. San Pedro del Pinatar
  5. Los Cuarteros
  6. 2 sovrum Lägenhet till salu i Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar med pool garage - 257 000 € (Ref: 9819032)
Samtal