Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Calpe / Calp Fastighetsmäklare i Sax Advokat / juridiskt ombud i Costa Almería Fastighetsmäklare i Costa Brava Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Valencia Advokat / juridiskt ombud i Valencia Fastighetsmäklare i Arona Fastighetsmäklare i Costa Tropical Fastighetsmäklare i Fuerteventura Advokat / juridiskt ombud i Costa Cálida Fastighetsmäklare i Orihuela Fastighetsmäklare i Los Alcázares Advokat / juridiskt ombud i Alicante
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Strandlägenhet till salu i Calahonda, Mijas, Málaga

  • 945 000 €
  • 109 m2
  • 2
  • 2
Fastigheter

945 000 €

Ref. 9832880

Samtal
  • 2 sovrum Strandlägenhet till salu i Calahonda med pool garage - 945 000 € (Ref: 9832880)
1/10

945 000 €

Strandlägenhet till salu i Calahonda, Mijas, Málaga

  • 109 m2
  • 2
  • 2

Beskrivning

Frontline Beach Apartment
Referensnummer – ROAA5352649
Plats – Calahonda
Pris- €945,000

Fantastisk havsutsikt från denna lägenhet med 2 sovrum och 2 badrum i första linjen, med en stor terrass i havsläge.

Eftertraktad bostad i första linjen med otrolig panoramautsikt över de anlagda trädgårdarna, den stora poolen och stranden.

Bostaden består av 2 rymliga sovrum med inbyggda garderober. Huvudsovrummet har ett eget badrum och dörrar som öppnar mot den stora, rymliga terrassen.

Ett väl tilltaget, inrett kök med separat förvarings-terrass. Bostaden inkluderar en parkeringsplats i garage under markplan.

Komplexet har säkerhet dygnet runt, ett conciergekontor på plats, fullt anlagda trädgårdar och 2 pooler. Huvudpölen har utsikt över stranden och havet.

Det finns även en bar på plats som boende kan använda under sommarsäsongen. Läget är utmärkt med direkt tillgång till huvudvägen och gångavstånd till butiker, barer och restauranger.

Sovrum: 2
Badrum: 2
Boarea: 87 m²
Terrassyta: 22 m²

Plats

Calahonda, Mijas, Málaga Platsen har inte angetts.

Funktioner

  • Strandlägenhet
  • Sovrum: 2
  • Badrum: 2
  • Byggtomt: 0 m2

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

3 001 € per månad*

+ 67 850 € skatter (66 150 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9832880

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

2 sovrum Strandlägenhet till salu i Calahonda, Mijas med pool garage - 848 000 € (Ref: 9832846) 2 sovrum Strandlägenhet till salu i Calahonda, Mijas med pool garage - 848 500 € (Ref: 9346582) 3 sovrum Strandlägenhet till salu i Sitio de Calahonda, Mijas med pool garage - 1 050 000 € (Ref: 9818449) 2 sovrum Strandlägenhet till salu i Sitio de Calahonda, Mijas med pool garage - 925 000 € (Ref: 9420537)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Mijas
  6. Mijas Costa
  7. Calahonda
  8. 2 sovrum Strandlägenhet till salu i Calahonda, Mijas med pool garage - 945 000 € (Ref: 9832880)
Samtal