Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Teneriffa Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Advokat / juridiskt ombud i Ayamonte Fastighetsunderhåll / -skötsel i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Alicante stad Fastighetsmäklare i Pliego Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Fastighetsmäklare i Almería Besiktningsmän i Costa Valencia Advokat / juridiskt ombud i Costa del Sol Fastighetsmäklare i Salobreña Fastighetsmäklare i Pulpí Fastighetsmäklare i Alicante Fastighetsmäklare i Madrid stad Fastighetsmäklare i Valencia
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Villa till salu i Sucina, Murcia stad, Murcia

  • 359 900 €
  • 3
  • 3
Fastigheter

359 900 €

Ref. 9833099

  • 3 sovrum Villa till salu i Sucina med pool - 359 900 € (Ref: 9833099)
1/5

359 900 €

Villa till salu i Sucina, Murcia stad, Murcia

  • 3
  • 3

Beskrivning

Nytt projekt med 8 villor i ett plan i utkanten av den typiska spanska byn Sucina, bara 15 minuters bilresa till stränderna vid Mar Menor och på gångavstånd till alla dagliga bekvämligheter som stormarknader, barer, restauranger, skolor, apotek och läkare.

Villorna har 3 sovrum (master bedroom med klädplats), 2 badrum, en öppen och ljus vardagsrums-/matsals-/kök-yta samt ett tvättrum. Det finns parkeringsplats på tomten med förberedd installation för laddning av elfordon.

Villorna har en väl tilltagen trädgård med privat pool och ett solarium på 80 kvm. Det finns även en utomhustoalett.

Alla villor levereras med inkluderad förinstallation för luftkonditionering, automatiska persienner, LED-belysning inomhus och utomhus, video-intercom och förinstallation för solpaneler. Ett lanseringserbjudande finns tillgängligt som även inkluderar vitvaror.

Plats

Sucina, Murcia stad, Murcia Platsen har inte angetts.

Funktioner

  • Villa
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 3
  • Nybyggnad
  • Simbassäng
  • Trädgård
  • Energieffektivitetsgradering: Pågår

Hur kan vi hjälpa dig?

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 142 € per månad*

+ 30 492 € skatter (28 792 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan
Om annonsören har angett ett kontakttelefonnummer, ser du det efter att du fyllt i och skickat detta frågeformulär.

Ref. 9833099

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Villa till salu i Sucina, Murcia stad med pool garage - 352 900 € (Ref: 9025341) 3 sovrum Villa till salu i Sucina, Murcia stad med pool - 375 000 € (Ref: 9715401) 3 sovrum Villa till salu i Sucina, Murcia stad med pool - 359 000 € (Ref: 8414882) 4 sovrum Villa till salu i Sucina, Murcia stad med pool - 375 000 € (Ref: 9505899)

Annons

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Murcia stad
  4. Sucina
  5. 3 sovrum Villa till salu i Sucina, Murcia stad med pool - 359 900 € (Ref: 9833099)