Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Teulada-Moraira Advokat / juridiskt ombud i Alicante Fastighetsmäklare i Guardamar del Segura Fastighetsmäklare i Coín Besiktningsmän i Valencia Besiktningsmän i Costa Valencia Fastighetsmäklare i Costa Tropical Fastighetsmäklare i Altea Fastighetsmäklare i Fuerteventura Fastighetsmäklare i Roses Fastighetsmäklare i Costa Maresme Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Alicante Advokat / juridiskt ombud i Marbella
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Takvåning till salu i Mijas pueblo, Mijas, Málaga

  • 455 000 €
  • 185 m2
  • 3
  • 3
Fastigheter

455 000 €

Ref. 9850446

Samtal
  • 3 sovrum Takvåning till salu i Mijas med pool garage - 455 000 € (Ref: 9850446)
1/1

Tillhandahålls av

Properties in Málaga Properties in Málaga

455 000 €

Takvåning till salu i Mijas pueblo, Mijas, Málaga

  • 185 m2
  • 3
  • 3

Beskrivning

Elegant takvåning belägen i det prestigefyllda Conjunto Atalayas de Riviera, en unik fastighet som kombinerar rymlighet, samtida design och spektakulär panoramautsikt.
Bostaden har 185 m² bebyggd yta och har totalrenoverats med material av hög kvalitet samt en modern och sofistikerad stil. Den levereras fullt möblerad och utrustad, redo att avnjutas från första dagen.
Här finns ett stort vardagsrum med integrerat kök och en modern central ö, vilket skapar en öppen, ljus yta som är perfekt för vardagen eller för att ta emot gäster. Dess 3 sovrum och 3 badrum erbjuder komfort och privatliv i varje rum.
En av fastighetens stora fördelar är de generösa terrasserna som i stort sett omger hela bostaden, vilket gör det möjligt att njuta av klimatet och utsikten året runt.
Bland extrafunktionerna märks inbyggda garderober, luftkonditionering, parkeringsplats i garage samt ett stort förråd.
Belägen i en välskött gemenskap med omfattande grönområden, 3 pooler och anpassad tillgänglighet för personer med nedsatt rörlighet, i en lugn och exklusiv miljö i Riviera del Sol.
Huvudegenskaper
185 m² bebyggd yta
3 sovrum
3 badrum
Takvåning totalrenoverad
Öppet kök med ö
Fullt möblerad
Generösa panoramaterasser
Parkeringsplats i garage
Förråd
Hiss
3 gemensamma pooler
Grönområden
Tillgänglighet för personer med nedsatt rörlighet (PMR)

Plats

Mijas pueblo, Mijas, Málaga Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Takvåning
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 3
  • Byggtomt: 0 m2
  • Våningar: 3

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

1 444 € per månad*

+ 33 550 € skatter (31 850 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Om Properties in Málaga

Om ossPå Properties in Málaga tror vi att köp av en fastighet inte bara är en investering, utan en viktig livsbeslut för våra kunder.Vi är en fastighetsbyrå med säte i Malaga och vi...

Kontrollera felen ovan

Ref. 9850446

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Om Properties in Málaga Om Properties in Málaga

Vi talar

    Español Polermedel Engelska
Mer om denna mäklare +34 851 825 148 Samtal

Relaterade fastigheter

2 sovrum Takvåning till salu i Mijas pueblo, Mijas med pool - 540 000 € (Ref: 9823163) 3 sovrum Takvåning till salu i Mijas pueblo, Mijas med pool - 375 000 € (Ref: 9598609) 3 sovrum Takvåning till salu i Mijas pueblo, Mijas - 439 000 € (Ref: 9380417) 3 sovrum Takvåning till salu i Mijas med pool - 399 000 € (Ref: 9736060)

Annons

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Mijas
  6. Mijas pueblo
  7. 3 sovrum Takvåning till salu i Mijas pueblo, Mijas med pool garage - 455 000 € (Ref: 9850446)