Populära fastighetssökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havsutsikt Hiss Lyxig Nybyggnad Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torrevieja Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper

Populära hyressökningar

    Fincas/Hus på landet Hus Lägenheter Villor
    Havet/Stranden Havsutsikt Hiss Parkering/Garage Simbassäng Terrass/Balkong Trädgård Utsikt över bergen
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneriffa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Bläddra bland alla platser och fastighetstyper
  • Jag vill annonsera på thinkSPAIN

    Jag letar efter en fastighetsmäklare i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alla fastighetsmäklare
  • Karta / Rita ditt område

    Använd vår interaktiva karta för att hitta fastigheter

Senaste sökningar

    Fastighetsmäklare i Conil de la Frontera Fastighetsmäklare i Cádiz Fastighetsmäklare i Calvià Fastighetsmäklare i Benitachell / Benitatxell Fastighetsmäklare i Barcelona Advokat / juridiskt ombud i Huelva Advokat / juridiskt ombud i Costa Blanca Advokat / juridiskt ombud i Almería Fastighetsmäklare i Málaga Fastighetsmäklare i Mogán Advokat / juridiskt ombud i Costa Cálida Fastighetsmäklare i Orihuela Advokat / juridiskt ombud i Costa Valencia Advokat / juridiskt ombud i Granada
  • Hjälp och info

    Hur kan vi hjälpa dig?

    • Artiklar och guider
    • Annonsörsinloggning

    Populära sökningar

    Köpa fastighet i Spanien Flytta till Spanien Livet som pensionär i Spanien Leva i Spanien Arbeta i Spanien Topplägen & Fastigheter Ekonomi, juridik och skatteregler Hitta rätt fastighet Spansk kultur och livsstil Regioner i Spanien Flyttprocessen Transport Hälso- och sjukvård Hushåll Fastighetsmarknaden Alicante Språk och integration Säkerhet Mallorca Hitta jobb
  • Annonsörsinloggning
thinkSPAIN Logo Fastigheter

Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastián, Gipuzkoa

  • 810 000 €
  • 92 m2
  • 3
  • 2
Fastigheter

810 000 €

Ref. 9854521

Samtal
  • 3 sovrum Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastian - 810 000 € (Ref: 9854521)
1/43

810 000 €

Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastián, Gipuzkoa

  • 92 m2
  • 3
  • 2

Beskrivning

Riberas de Loiola, renoverad bostad, med 3 sovrum, 2 badrum och terrass.

Renoverat boende från 2020, med terrass och eventuellt slutet garage i samma byggnad.

Yta: 110 m2 byggd yta / 89,87 m2 boyta.

Helt exteriört, mot två fasader, Öst–Väst.

Fördelning:
- Exteriört mot Avd. Barcelona (Öst): vardagsrum–matsal och fullt utrustat kök–matplats. Från båda rummen nås terrassen på 8 m2.
- Exteriört med stora fönster: tre dubbelrum (huvudsovrummet med eget badrum) och ytterligare två dubbelrum mot Väst. Alla med inbyggda garderober, renoverade.
- Andra badrummet med dusch i hallen.

Egenskaper:
Bostadsrätt renoverad 2020, med många detaljer: skjutdörrar, luftkonditionering, motoriserad markis, osv.

Uppvärmning och varmvatten med naturgas via individuell panna.

Bostaden har ett mycket praktiskt utrymme för torkning/tvätt bredvid terrassen.

Inkluderat i priset: förråd i vindsvåning, med fönster.

Valfritt i samma byggnad: slutet garage för 1 bil (50.000 €).

Låga avgifter till samfälligheten: ca 70 €/månad (lägenhet + garage + förråd).

Fastigheten:
Byggnad från 2010 med stomme i betong. Trapphus med rymlig hiss till plan 0 och tillgång till garaget.

Riberas de Loiola, ett bostadsområde med nybyggda fastigheter, nära köpcentret Arcco: 15 minuter till centrum via Parque de Cristina Enea och 5 minuter till skolorna La Salle och Mundaiz.

Väldigt välförbundet område med buss och nära Topo. Snabb åtkomst till motorvägarna mot Frankrike och Pamplona-Vitoria.

Bostadsområde, mycket trevligt. Perfekt för unga par med barn eller för äldre personer som letar efter något mer lugn.

Plats

Donostia-San Sebastián, Gipuzkoa Plats tillhandahålls av annonsören

Funktioner

  • Lägenhet
  • Sovrum: 3
  • Badrum: 2
  • WC: 2
  • Byggtomt: 0 m2
  • Golvnummer: 3
  • Nybyggnad
  • Luftkonditionering
  • Hiss
  • Uppvärmning
  • Energieffektivitetsgradering: Pågår

Hur kan vi hjälpa dig?

Hittade du ett fel?

Berätta vad du har upptäckt för att korrigera det

Amorteringskalkylator

€
€
%

2 572 € per månad*

+ 34 100 € skatter (32 400 €) & utgifter (1 700 €)*

*Observera att resultaten endast är en guide och inte ett inteckning eller offert.

Kontakta annonsören

Hur kan vi hjälpa dig?

€

This field is required

Kontrollera felen ovan

Ref. 9854521

Genom att skicka in detta formulär, bekräftar du att du samtycker till våra Användarvillkor och vår sekretesspolicy.

Dela

Relaterade fastigheter

3 sovrum Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastián - 695 000 € (Ref: 9332646) 2 sovrum Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastián med pool - 675 000 € (Ref: 9539624) 2 sovrum Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastián - 794 997 € (Ref: 9814667) 2 sovrum Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastián - 650 000 € (Ref: 9400066)

Annons

  1. Spanien
  2. Baskien
  3. Gipuzkoa
  4. Costa Vasca
  5. Donostia-San Sebastián
  6. 3 sovrum Lägenhet till salu i Donostia-San Sebastián - 810 000 € (Ref: 9854521)
Samtal